Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokni a cigiről?

Leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem, viszont nem rég rágyújtottam egy szálra. Le akarom tenni!!! Tapasztalatokra vagyok kíváncsi azoktól akiknek már sikerült. Tudom, sok hasonló kérdés van már. De rám nagyobb hatással van az ha kimondottan nekem szólnak a válaszok. Előre is köszönöm.
2014. febr. 19. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, ha elszívsz egymás után (szó szerint egymás után, egyikkel gyújtod a másikat) míg nem rókázol. Kirókáztad magad többet nem kell cigi. (Állítólag)...
2014. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Össze jöttem a barátommal, o sportoló es nagyon ellenes volt a cigi miatt mikor cigiztem. Mindig a szememre hordta, hogy tiszta budos tőle a hajam, ruhám. Es en miatta is szoktam le:) sikerült ha van valamiért akkor leteszuk a cigit tényleg! Van hogy meg kívánom , de ellent tudok mar mondani.
2014. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is nem rég vagyok egy olyan kapcsolatban hogy a párom nem cigizik, és zavar ha érzi rajtam.. neki is bizonyítani akarom hogy erős vagyok! Ő is b*szogat érte, mert szívbeteg vagyok...és idegesíti hogy rontom is a helyzetem.
2014. febr. 19. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ha szívbeteg vagy akkor nem ajánlanám az első módszert. Kérj orvosi segítséget. Vannak olyan "gyülekezetek" mint az alkoholistáknál az anonim alkoholisták klubja. Vagy marad az E-cigi meg a Nikotin tapasz, de kérdezd meg ezekről az orvosod.
2014. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zbaid93tLIg


Csak pár perc, nézd meg! Hátha megundorodsz tőle. :)

2014. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hidd el ha tényleg nagyon szereted akkor menni fog! es hidd el o is nagyon szeret mert csak a jót szeretne neked :) ez a döntés rajtad múlik ezen senki nem tud segíteni csak saját magad! figyeld meg ha tényleg sikerülni fog magadban elrendezni nagyon büszke leszel :)
2014. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) A videó.. nos elég elrettentő. Nagyon igyekszem majd!!
2014. febr. 19. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Önfegyelemmel abba tudod hagyni főleg ha most kezdted.
2014. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom Neked Allen Carr könyvét; olvasd el nekem segített. A lényeg az, hogy a leszokásra ne úgy gondolj, hogy le kell mondanod valamiről, mert úgy nehezen fog menni. A könyvben rávilágítanak, hogy igazából semmiről nem kell lemondanod...

Én kb 2 hónapja hagytam abban, viszonylag könnyen. Néha még most is bennem van ugyan, hogy rágyújtanék, de igazából amilyen gyorsan jön az érzés, olyan gyorsan el is múlik!

2014. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!