Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha bagóra van pénz, akkor ne...

Ha bagóra van pénz, akkor ne sírjon az illető, hogy milyen szegény?

Figyelt kérdés
Már kicsit unom, hogy sok ember egész nap sír-rí, hogy a hónap végén nincs pénz kenyérre sem, érdekes, havi 40-50.000-et elköltenek bagóra, abból bőven kijön egy lakásnak a rezsije, vagy 1 ember urasan, 2 ember szűkösen kijön az élelmezésével... A legszegényebb cigánysorokon ez hatványozottan igaz, ott tényleg mahjdnem az összesnek ki nem esik a bagó a szájából, mégis siránkoznak, hogy ők mekkora "mélyszegénységben élnek". Talán a bagót kéne letenni, vagy legalább csökkenteni az elszívott cigik szálát, nem?

2014. febr. 20. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott a baj, hogy ezek az emberek függők. Nem értem a dohány miért nem drog? Mert nem okoz elmebetegséget, tudatzavart???Nem akarom mondani, hogy egy fiatal gyerek milyen hisztit levágott a kórházban mert nem dohányozhatott, mivel altatták.
2014. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg az, az első lépés az, hogy tegyen az ember ellene. Szombattól én is szokok le, egy elvileg elég biztos módszerrel, elegem van, hogy havi 30-40.000 forintot kidobok a semmire. Inkább elmegyek nyaralni abból a pénzből, és a többit félreteszem. Pedig mondhatni nekünk szerencsére nincsenek komolyabb anyagi gondjaink.
2014. febr. 20. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyám akkor szokott le a cigiről, mikor ráeszmélt, hogy egy doboz cigi már vetekszik egy kiló húséval.Még jó, hogy így 40 év bagózás után rájött valamire...Jobb későn, mint soha.
2014. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"30-40.000 forintot

kidobok a semmire."


Nem a semmire dobnád ki hanem az egészséged tudatos, szándékos rontására...

2014. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez a kérdés egy kicsit árnyaltabb. Töltöm a cigit, így havi 12 ezer. Amikor abbahagytam, 3 hónap alatt felszedtem 12 kilót. Ezzel többször is próbálkoztam, ugyan azzal az eredménnyel. Járni is alig tudtam a túlsúly miatt. Döntenem kellett a két rossz között. Fogyókúrás tanácsokat, köszönöm, nem kérek.
2014. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kissé unalmas a kérdés, mert százszor le lett írva, hogy ma már töltik a cigit az emberek, így egy nem túl erős bagós kijöhet maximum 5-6ezer forintból. Az meg nem egy nagy összeg. Értsétek már meg.
2014. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 x) ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy mindenkinek saját szíve joga eldönteni, hogy mire költi a pénzét. És ahhoz sincs tulajdonképpen semmi közöd, hogy kinek mi a fontos. Nincs jogod bírálni valakit, mert máshogy gondolkozik, mint te. Emellett pedig azért a dohányzás se kerül annyira horribilis összegbe, mint amilyennek sokan fölvázolják. Csak okosan kell csinálni. Amúgy meg az az 1000 forint ide vagy oda... ha nem cigire megy el, akkor elmegy másra és ugyanúgy siránkozni fognak, hogy nincs pénz.
2014. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És a a sok okos, aki lizingel új autót havi 40-ért tíz évig, mire kifizeti jó ha ér hatszázat. Menni persze nem megy vele, mert a benzin drága, na az mennyivel jobb?
2014. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!