Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füves cigi okoz fizikai...

Füves cigi okoz fizikai függőséget?

Figyelt kérdés

Azt olvasom mindenhol, hogy a füves cigi nem okoz fizikai függőséget, csak mentálisat, tehát hogy néha néha eszedbe jut de jó lenne egy cigi, de ennyi. Na most ha jól tudom(javítsatok ki ha tévedek) akkor a füves cigibe tesznek rendes cigiből dohányt is, amiben már gondolom van nikotin, és így ugye már függőséget okoz.


Akkor most mégis? Vagy van aki nem tesz bele dohányt csak tisztán marihuana-t és azért nem okoz függőséget?


2014. febr. 20. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így hülye kérdés, hogy a füves cigi okoz-e függőséget.

A dohány okoz fizikait, a fű nem. A cigiben pedig a dohány-fű arányt te döntöd el.


Attól hogy te fröccsözöl (víz=fű, bor=dohány) nem magára a fröccsre (=joint) szoksz rá, hanem a borra (alkoholra).

2014. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És annak van valamilyen hátránya/kövkezménye ha a cigiben csak fű van semmi dohány?
2014. febr. 21. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:
fizikait nem de lelkit igen, és a lelkit sokkal nehezebb leküzdeni mint egy fizikai állapotot... én 12 éve szívok és nem csak néha néha jut eszembe, napi szinten minden meló után már gyújtok.
2014. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jah és fõleg pipát vagy bongot használok szal dohányról szó nincs...

ha tisztán tekered annyi hátránya van, hogy ha jó gyantás akkor gyakran bealszik és gyujtogatni kell+ mocskosúl beállsz... sõt ha magyarországon szívod tisztán, akkor a gatyád is ráfizeted, én mióta júniósok vagyunk hollandiában élek és dolgozom.

2014. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem okoz, de ha hozzászoksz nagyon nehéz lesz róla lejönni, nekem is az volt ...
2014. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!