Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Am leszokáshoz tanács?

Am leszokáshoz tanács?

Figyelt kérdés
am elhatároztam hogy leteszem a cigit. mit tudnátok még tanácsot adni hogy miket csináljak? sajnos 12 évesen kezdtem el, most 22 vagyok. már magam se tudom hogy miért kezdtem el, talán család barát lelki probléma... nem tudom... de most elhatároztam hogy leteteszem. bár az elején tartok 1 napja nem dohányoztam és iszonyú nehéz... de. suliban vagyok és ott jó mert tilos rágyujtani már, így osztály felől nincs az hogy "jösz ki cigizni?" és legalább nem kell erőltetetten azt mondani hogy bocsi de nem... mellette azért sokat gépezek nem mozdulok ki. ha kimozdulok akkor elmegyek sétálni valami parkba. illetve elhatároztam hogy eljárok fociedzésre mert kiporbálnám... persze csak egy kicsi csapatba edzeni, nem is zavar hogyha nem is játszom... mellette rengeteget iszom és eszem és nem tudom hogy miért és hogy baj e? bár az se árt ha pár kilót felszedek... am tudnátok segíteni hogy miket egyek igyak miket csináljak még? mert alapjáraton kattogok.... és le kellene foglalnom magam de már nem tudom hogy mivel
2014. febr. 20. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
22 évesen milyen suliba jársz hogy nem cigizhettek?
2014. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gond grat hogy letetted bármilyen pótcselekvés jó.
2014. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az hogy egy napja nem gyújtott rá, még nem jelenti hogy lerakta.
2014. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
am budapesten szakközépbe... eddig lehetet sunyiba cigizni, de mivel sokan eldobálták a cigit és nem a helyükre tették, így a biztiket elővették és ez miatt most nem engedik hogy rágyujtsunk... 18 év felett 5. óra után ki engednek és rá lehet gyujtani de addig tilos.. am igen még nem szoktam le... nagyon nagyon hosszú út áll előtem a leszokásik de végig akarom küzdeni , csinálni vagy bárminek is mondjam.... majd 15 év mulva majd akkor leszoktam... addig meg csak szünetelek....
2014. febr. 20. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Az am mit jelent?
2014. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
am mi mit jelent? ha az érdekel 9 kerbe finommechanikai műszerészetet tanulok
2014. febr. 20. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Az "AM" szócska mit jelent?
2014. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát az nállam csak jön... nem szándékos... néha amikor gépen írok akkor ugy írom le ahogy gondolom... néha ha kérdeznek ugy válaszook hogy am (it gondolkodom)és utánna a válasz... ugyan ez az írásban gondolkozok és leírom hogy am... ez kicsit furcsa de sokat elő szokott jönni... bocsi...
2014. febr. 20. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Írd meg ha máris visszaszoktál!
2014. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben le fogom írni... de még bíírom...
2014. febr. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!