Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kő és ohány közötti külömbség?...

Kő és ohány közötti külömbség? Mondjuk adagolásnál.

Figyelt kérdés

Szóval :D akarok veni egy VP-t... Én amolyan most azt hogy milyet az nem lényeg (amugy 1,5 m es aladint. szoval a márkáról és a minőségéről szólhatnátok :$)... Olvastam hogy a kő elvileg jobb mint a dohány, szóval én lehet kövest fogok használni... Szeretem keverni az izeket igy mindenhol( [link] ilyet tervezek mellé..). Igaz tényleg hogy a kő az egészéségeseb?!:D és adagolásban miylen külömbségek vannak?? dohányból azt vágom igy szemmértékre, mert nem egyszer látam már hogyan készül... mrmint az összerakása... hogy a kö milyen kiszerelésben van? és tovább birja-e mint a dohány, és a kérdés hogy egészsségesebb e...

Válaszokat előre is köszönöm :D



#kő #vízipipa #Aladin #vizes dohány
2014. febr. 22. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1,5 méteres vízipipát? Minek? Tudtommal csak 125cm-es létezik és az is Top Mark. Aladin-ból én még nem láttam ekkorákat.

Visszatérve a Top Mark-ra. Felejtős kategória.


" Olvastam hogy a kő elvileg jobb mint a dohány..."

A ásvány nem jobb, csak egészségesebb.


Az a Shaashii az teljesen más, mint amire gondolsz. Az ilyen por, amit az íz erősítése kedvéért a vízbe raknak.

Shisharomákat nézegess.


Ja és tanulj meg írni.

2014. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs nem saját gépnél voltam és szokatlan volt a billentyű... a külömbség az meg a sörnek tudható be :D:D mi a baj a TM-os aladinokkal?
2014. febr. 22. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
TM-os Aladin pipák? Mire gondolsz? Tudnád linkelni, hogy milyet néztél?
2014. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

4 éve pipázok persze nem naponta nyugi :D

Amikor kezdtem nem voltak ezek a kövek akkor csak dohány hmm és ég 600-ért ma meg 1500 na de ez más téma :D

Tavaly vettem 4 féle követ ,de nem dobtam el magam rajta...

Füst az van tény de egy pl al fakher vagy Nakhla Mizo-hoz képest íz nincs.Valami van ,de alig érezhető...

Azóta nnem is veszek mert felesleges.Inkább dohányt.

Nem kell 2 óráig szívni míg szenes lesz én l úgy szoktam hogy az alja még kicsit nedves és akkor hagyom abba lehet pazarlás de így nem olyan káros ez se..

És nem szoktam rá,igen tudom 4 éve csinálom de havonta 2x-3x akkor is haverokkal.

Volt hogy fél évig a szekrénybe volt..Bár ez emberfüggő is ki szokik rá de erre nem nagyon lehet..

És igen a dohány tovább bírja a kővel szemben.

2014. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] ilyet neztem ki... :D
2014. febr. 26. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!