Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért hiszik azt a dohányosok...

Miért hiszik azt a dohányosok egy része, hogy ha tele fújják magukat parfümmel, akkor nem érződik majd a cigi szaka?

Figyelt kérdés

Van sok dohányos, aki szerintem magára locsolja a fél parfümös üveget!


Azt hiszik, attól majd nem érződik a sok szál napi cigizés?



2014. febr. 22. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Blablabla. Nem mindegy az neked? Vagy tán te fizeted a parfümöt? Nem értem miért kell állandóan a bagósokat fikázni... Annyira infantilis...
2014. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
szia. én saját tapasztalatból írok! 10-en jó néhány évig cigiztem , pipáztam /napi 2.5 db piros symphonia/ rágóztam,parfümöztem én is! mert azt hittem nem érződik! már tudom nem igy van! nem érzik a dohány szagot ,mert megszokták! de ne ítéld el őket!ők legalább foglalkoznak a körülöttük levőkkel.mások meg "basznak" rá ,hogy ki mit érez!!!!!!!!!!!!
2014. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
tudjuk, hogy érzik a cigi "szaka" de azért még mi is emberek vagyunk és szeretjük a parfümök "szakát"
2014. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a dohanyosoknak sokat roncsolodik a szaglohamja, nem erzik annyira a szagokat/illatokat, mint a nem-dohanyosok, igy hajlamosabbak tultolni a parfumoket is, de nem direkt (szerintem)
2014. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!