Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik jobb, az...

Szerintetek melyik jobb, az arany marbi vagy a kék multi?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az arany Marlboro jobb, de ez igazából szubjektív...
2014. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,vmi ilyesmi választ vártam(második kommentelő!) :D
2014. márc. 2. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése.
2014. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Isten ments a Marlboro-tól. A kék Multi is trágya, de akkor már inkább az.
2014. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dorje1234 válasza:

A Marlboro kérdés érdekes. Egy belga ismerősöm, aki régebben dohánykereskedelemmel foglalkozott óva intett ettől a márkától mondván, hogy "minden szarral telerakják". Értett ezalatt ilyen-olyan kémiai anyagokat, amik elősegítik a rászokást. Persze konkrétumokat nem tudott mondani...

Kb 1 éve letettem a cigit. Persze néha bűnözök. Úgy 2-4 hetente egyszer rágyújtok, ha a sörözés úgy hozza. Ilyenkor 1-2 napig érzem a nikotin hiányát. Egy kivétel volt ez alól, amikor egy ilyen esetnél Marlborot szívtam el. Ekkor egy egész hétig volt nikotin hiányom. Én nem mondom, hogy tartsd távol magad a marlborotól, mert ezt neked kell tudni. De ezek után én kerülöm, az biztos...

2014. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kék multi :) én azt szívom.
2014. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
öö hát alapból a kék gyengébb mint az arany de ha pattintóst is kipróbálod akkor a kék pattintós multit ajánlom mert a marbi szerintem rossz ízű és nagyon de nagyon gyorsan elég meg ugye az ára is drágább
2014. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!