Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elso cigizes utan normalis a...

Elso cigizes utan normalis a kohoges?

Figyelt kérdés

szombaton probaltam ki eloszor, utana par oraval csunyan elkezdtem kohogni, tegnap csak kis torokfajast ereztem.most megint kohogok. Lehet eez a cigitol? mert en ugy erzem attol van. el fog mulni? es mennyi ido mulva?

16L


2014. ápr. 7. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár dobozzal elszívsz, és már hozzá is szoktál.
2014. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen normális, nekem az elsö letüdözés után forgott a föld elötte már cigizgettem de sosem tüdöztem le. Van aki hányni is szokott az elsö alkalom után.
2014. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem csak az elsõ után normális, a legtöbb dohányos folyamat köhögnek, csak egy idõ utánbebeszélik maguknak, hogy az egy normális mennyiségû köhögés...
2014. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon, csak maga az első cigizés közben, de utána nem, de gondolom valaki kevésbé bírja. Nekem állandóan nyáladzott a szám. Folyton köpködtem, az első pár doboznál majdnem minden slukk után. Persze pár év múlva már nem volt erre ingerem, de ezzel csak azt akartam, hogy ahány ember, annyi reakció.
2014. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!