Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Zuglóban vagy környékén...

Zuglóban vagy környékén melyik dohányboltba lehet szivart kapni?

Figyelt kérdés
tudom, hogy mindenhol, de hol van nagy választék és nem csak felrakják a polcra, hanem rendesen humidorban tárolják? (leginkább a Bosnyák Tér környéki dohányboltokra gondolok)

2014. máj. 4. 00:03
 1/1 anonim válasza:
Bocsi ez most nem válasz amit mondok, de megláttam ezt a kiírást az egészség kategóriában és elkapott a röhögés :D oké, a dohányzás is tartozhat ide, de akkor inkább mint negatív tényező, lehet hogy másképpen kéne betenni az egészség kategóriába, vagy nem tudom... csak most ez olyan paradox dolog, hogy rákattintok: egészség, erre első kérdés ami a szemem elé kerül: hol lehet szivart kapni Zuglóban? XDDD Na mindegy, ne haragudj, szóval nem bántás képpen írtam, mert amúgy én is dohányzom, de nem tudok segíteni neked a témában, mert Zuglóban nem vagyok jártas annyira, azért sok szerencsét! hátha valaki a segítségedre tud majd lenni :)
2014. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!