Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » S. O. S! Hogy tudassam a...

S. O. S! Hogy tudassam a szüleimmel hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy imádok cigizni, 2 hete szoktam szívok naponta kicsit többet mint fél dobozt. csak anyam dohanyzik de szerintem simán lebukhatok akkor is mert ő nagyon keveset szív. Az biztos h én nem szeretném letenni semmiképp... Haverokkal úgyis elszívok majd párat. Csak nem akarok lebukni. Valami ötletetek nincs? Ha csak úgy megmondom akkor hát.. Ismerem őket szal nem lenne túl jó.

14/F


2014. jún. 15. 23:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Pedig néma gyereknek az anyja se érti a szavát,és számíts rá,hogy ha normálisak anyádék,akkor leb...!

Egy normális szülő ezt nem engedi,és egy normális gyerek ezt nem csinálja,főleg nem 14 évesen menősködésből,a haverokkal.

2014. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%

Naponta fél dobozzal??

Jó, remélem majd akkor is menő leszel, amikor zihálva kiköpöd a tüdődet, ha 20m-t futni kell a busz után. Szerintem az eszméletlenül gáz. De te tudod.

2014. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Gyújts rá előtte és kész.Amúgy simán észre lehet venni ha valaki cigizik,nem kell hozzá nagy tudomány...

Két hete szoktál rá és már nem akarod letenni?

Miből akarod finanszírozni?1000ft/doboz egy cigaretta.

Na meg hülye vagy.Most még azt megcsinálhatod hogy abbahagyod és kész.Ha meg nem hagyod abba akkor később úgy is bánni fogod hogy rászoktál mert utána már a leszokással lesznek problémáid.És basszus.14 vagy most fejlődik a szervezeted,ezzel annyira megkárosítod magad,hogy egy gyenge fos maradsz életed végéig!Azért szívod mert ez a menő? és ha az a menő hogy szaros gatyával menj iskolába akkor te is úgy teszel?Ne légy már akkora szánalmas hogy menőzésből cigizel!

2014. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Előző: 20 métert busz után futni? :D Hát, sajna dohányos vagyok, de jószívű voltál, mert én két métert sem tudok futni utána.

Kérdező: 15 éves korom óta szoktam rá teljesen, 20 éve szívom ezt a sz@rt és összeteszem a két kezemet, hogyha végre lebírom már tenni. Anno nekem is tetszett, így megértelek, de hidd el nem fog tetszeni, mikor minden bajod van tőle, ha szívod - minden féle betegségeid - és minden bajod lesz akkor is tőle, ha abba hagynád még is csak. Amíg még az elején vagy, addig hagyd abba, ha jót akarsz magadnak. Kül. nem is értem ki veszi meg nektek?

2014. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

# 4/4 Letudod tenni,csak akarat és semmi segéd anyag,mert ezek a nikotintapaszok meg rágók meg ilyen cuccoktól felerősödik az elvonási tünet.Sajnos tudom hogy miről írok,az a legjobb ha leteszed egyik napról a másikra és a napod minden percét lefoglalod,szünetekben is dolgozol.Én kb 4 éve nem szívom ezt a szemetet,kb egy évig tartott az az érzés hogy a nap minden szakában rátudtam volna gyújtani.Most már viszont le sem tudom tüdőzni,köhögök tőle mint első ciginél fiatal koromban.

Amúgy lehet hogy a kérdező pénzesebb mint a barátai,ezért rászoktatják hogy aztán legyen kit lehúzni mindig.Ilyen világban élünk,az Én leszokásom is érdekes mód sok embernek fájt :)

Kérdező!Ne légy puha pö cs! ne szokj rá!

2014. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy esetleg adnátok valami otletet, itt irjatok hogy ne ne. Lehet később sajnálni fogom de az az én bajom... A lényeg h most szeretek cigizni, h mennyire karos vagy nem az nem nagyon érdekel. Igen Tisztaba vok vele hogy karos. 17 eves haver megy be megvenni am. Semmi ötlet akkor? ...
2014. jún. 15. 23:56
 7/28 A kérdező kommentje:
Utolso igen. Majd biztos,le akarom tenni, ha nagyobb leszek.. Akkor le is fogom.
2014. jún. 15. 23:58
 8/28 anonim ***** válasza:
76%

Jól emlékezz az itt válaszokra,majd amikor idősebb leszel!:)

Amúgy meg a 17 éves haver mindig megfogja venni a cigidet?Honnan szerzel rá pénzt kispajtás?Esetleg dolgozni is elmész vagy ahhoz már túl punc i vagy? :)

Nem értem itt rinyálsz de minek? Mond el otthon és cigizel és ne rinyálj mint egy kiscsaj!

EZEK A MAI MENŐ FIATALOK? :) Gyenge.....

2014. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Kérdező: egyenlőre nem, nem a te bajod. A szüleid baja is, és az itt író felnőttek baja is. Egy normális felnőtt ember se fogja mondani neked, h szívd, hajrá. Amúgy kérdeztelek, h egyáltalán, hogy veszed meg? És a társaid, hogy veszik meg? Gondolom ők is korodbeliek.

Amúgy majd 18 éves korodtól kezdve lesz jogod arra, hogyha tönkre akarod tenni az életed ezzel a sz@rral, ám legyen, de kirekesztett leszel.

2014. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Félretett penz, meg meg kapok kis zsebpénzt, és megyek dolgozni is... Hagyjuk akkor az egészet -.-

Szerintem egyszer élünk, nem értem mért kell ezzel jonni, hogy káros. 70 éves nőt latok cigizni nem egyszer...

nem menőzésbol szívok...

2014. jún. 16. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!