Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Multifilter új íz?

Multifilter új íz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm feltöltött egy képet facebookra, elég rossz minőségű a kép, de annyi látszik, hogy multi, és nagy betűkkel rá van írva, hogy új íz. Valaki tud valamit erről a cigiről?

2014. júl. 25. 14:45
1 2
 1/11 Amber's válasza:
igen,ez egy citrusos,mentolos íz ha elpattintod :) nem erős.azt hiszem ilyen 3-4 mg-ok vannak benne
2014. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a képet esetleg linkelnéd?
2014. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Multifilter Forward Fusion. Sárgászöld színű, 3-0,3-3, 980Ft. Pattintós, de mentol helyett citromos ízű. Hogy jó-e, nyilván ízlés kérdése. Nekem nem jön be, mert gyenge, mint a harmat, meg az íze se erős, meg amúgy se vagyok oda ezért a pattintós baromságért.
2014. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Multifilter Forward Fusion szerintem a sima pattintós... vagyis a google szerint... kérhetnék egy képet a dobozáról?
2014. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az Forward Blue/Yellow. Gyűjtöm a dobozokat, itt van a fiókomban, úgyhogy tudom, miről beszélek...
2014. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, de az sima pattintós, nincs citromos íze, hanem mentolos...
2014. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne magyarázd már meg nekem, mikor itt van előttem a doboza... Egy kicsit tájékozottabb vagyok nálad a témában, már ne is haragudj... Meg ha nem tetszik a rendszer, fogod a kis kényelmes pic sádat, elbattyogsz a legközelebbi trafikba, és rákérdezel, ennyi...
2014. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet neked van igazad, de arra a névre, amit te írtál, a sima pattintós multit dobja ki a google. esetleg feltennél egy képet ennek a citromosaromájúnak a dobozáról?
2014. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy neked a Google összevissza optimalizált motorja által kidobott hülyeség a hiteles információ. Mondtam, elmész a trafikba, nem fogok neked fényképezni. Ha meg nem vagy 18, felejtsd el az egészet, ennyi.
2014. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem én rendes hangnemben beszéltem veled, és egy kattintás a fényképezővel a mai világban már igazán nem nagy dolog...
2014. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!