Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha még mindig beszédülök a...

Ha még mindig beszédülök a cigitől, mit csináljak? Változni fog?

Figyelt kérdés
Egy hete próbáltam ki először a cigit, azóta naponta 2 szálat szívok, de ha nagyobbat szívok akkor elkezdek szédülni. Ez mitől van? Ilyenkor mit kell tenni? Normális válaszokat, ha lehet. Köszönöm.

2014. aug. 14. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Legalább magyart linkeltél volna...
2014. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
91%
Dohányosként mondom, hogy addig tedd le amíg csak két szálat szívsz, és az is rosszul esik. Én se hittem az elején hogy rá lehet szokni erre a sz@rra, aztán mégis.. Mondták állandóan nekem is hogy jajj büdös leszel, beteg leszel, elviszi a pénzed ésatöbbi. Természetesen nem halgattam rájuk, pedig igazuk volt. Persze utólag mindenki okosabb.:)
2014. aug. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
"szédülni attól szédülsz, ha nem jut elegendõ oxigén az agyadba."
2014. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, hogy nehogy már én ne bírjam. Hát bizony én nekem erős a szervezetem.Aztán már odáig jutottam napi két doboz elment. Pénzem szinte semmire nem volt.Olyan fej fájásaim voltak hogy majd megőrültem. Köhögtem , majd meg fulladtam. Olyanokat köptem ( turháztam) hogy egér ragasztónak lehetett volna használni. Aztán éreztem, muszáj abba hagynom. Nagyot változott a világ azóta. Nem fáj a fejem , nem köhögök, nem köpök, sőt nem vagyok büdös sem és van pénzem azóta sok mindenre. Én ahogy elhatároztam azóta, soha nem kívántam, nem kísértett a rágyújtás.
2014. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne cigizz!!!!!!!
2014. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Isti123& válasza:
Akkor a leg
2019. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!