Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányboltosok! Friss dohány...

Dohányboltosok! Friss dohány kerül a polcokra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Épp most láttam, hogy az egyik Nemzeti Dohánybolt előtt a British American Tobacco furgonja állt, és pakoltak be a boltba.

Mivel én barna Sopianae dohányt fogyasztok (amit ők gyártanak), az lenne a kérdésem, érdemes-e most venni egy csomaggal?

Tudok-e kérni a beszállított adagból, vagy nem fogja az eladó a kedvemért felbontani, ha van még a polcon az előzőből?

A dohány frissen csomagolva érkezik, vagy már a szállítás előtt egy raktárban "várakozik"?

Van-e ennek egyáltalán értelme, vagy nem fogok nagy különbséget tapasztalni?


Előre is köszönöm!



2014. aug. 21. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de a száraz dohányt fel lehet javítani, ha egy szelet almát raksz a zacskóba.
2014. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy a te dohányodból szállítottak éppen. A gyártónál meg mindig van a raktárban áru, hiszen nem csak egyféle terméket gyártanak.

Olyan helyen vásárolj, ahol láthatóan nagy a forgalom. Ott gyorsabban cserélődik az áru.

2014. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még egy sznob. Régen a sátoraljaújhelyi dohányt tartalmazó cigit a kályhán kellett kiszárítani, olyan nedves volt.
2014. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Csak kíváncsi lettem volna, milyen a frissen csomagolt, egyenesen a gyárból érkező dohány a pár napos / pár heteshez képest. Amúgy meg pont én vagyok az, akitől állandóan azt kérdezik, "hogy bírod ezt a sz*rt szívni?!" :D

2014. aug. 22. 11:07
 5/5 anonim válasza:
Eleve a legtöbb dohányt nem itt gyártják Magyarban. Az még hajón, kamionon végig fut. Frissnek, friss. De nem attól friss mert nedves és nem azért száraz mert már ezer éves. Mivel védett zacsiban van így mindegy meddig van tárolva, ha száraz egy kis alma és nedves lesz, ha nedves akkor kicsit nyitva hagyod. Ez nem gyümölcs, nem zöldség, ez nem piac, nem húsbolt.
2015. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!