Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A tubák mennyire káros, és rá...

A tubák mennyire káros, és rá lehet szokni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rá lehet szokni. nekem sikerült is anno. tönkre vágja az orr nyálka hártyát és vicces fehér foltok lesznek rajta.
2010. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én egyszer próbáltam,de hánytam tőle.szóval azóta inkább nem próbálkozom.de amúgy sem tenném,mert a tubák,amit felszívsz megragad a tüdődben,a nyálkahártyádban, és biztos,hogy ez nem egy egészséges dolog. nem ajánlom.
2010. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
igen rá lehet szokni, ugyanőgy nikotint tartalmaz, dohánytermék, függőséget okozhat. a nyálkahártyád odavágja, tüdőre nem hiszem hogy megy, de ha ennyire akarsz valamit szívni, akkor inkább szívj cigit, abból is gyengébbet, én is azt teszem, ne próbálgasd ezeket a szarságokat, mert a végén bajod lesz belőle..
2010. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

már bocs de az orr nyálkahártya regenerálódik(megújul)

nem lesz tőle semmi bajod.

én nyár óta szívom és wááá imádom(LLLLLLLL)

2010. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
hát figyelj ha neked tetszik csináld énis elkezdtem és nekem bejön :D sikerült leállnom a cigivel :D napi 2-3 szor szívok minimálisat és eddig semmi bajom (1 éve tolom)
2010. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azjo,köszi
2010. márc. 6. 15:40
 7/11 anonim válasza:
a tubákban az egyetlen dolog ami "káros" a nikotin de normális adagban nem lehet tőle bajod!!! én cska ajánlani tudom ha nem napi 7x-8x tolod hanem mértékkel akk nem szoksz rá én már sokszor szívtam és sztem vmi kegyetlen jó utána jó 5-6 percig szédülök meg zsibbad mindenem és utána is jó mert érezni még jó fél óra egy óra után is a kellemes aromáját:):):):)
2010. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi,de mit jelent az a 7x-8x ? hogy 7 -8 csik? (kb 5centis)
2010. júl. 17. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:

A Pál utcai fiúk is ezt szívták, holott még nemhogy 18, de 14 évesek sem voltak...

Piát és cigit gondolom régen sem kaphattak ennyi idős korban, na meg pénzük sem nagyon lett volna rá, marihuánát meg akkor még nem árultak a dealerek. De nekik is szükségük volt valamire, ami "kábít"...

2010. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az nem a gitt volt?:D
2010. szept. 17. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!