Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tegnap elharaptam a nyelvemet...

Tegnap elharaptam a nyelvemet és vérzett ma már nem, de ott van a seb ami piros ha cigizek nem lesz tőle semmi bajom? Mármint a cigaretta füsttől ha bekerül a sebbe lehet hülye kerdes meg tudom h így is káros de azért ez kicsit most másabb.

Figyelt kérdés

#Rágyújthatok?
2014. nov. 15. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Így is, úgy is bekerül a vérdebe. Max elfertőződik a seb és le kell amputálni a fejed.
2014. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jogos az elfertőződés veszélye, de ennyire nem kéne belőle viccet csinálni...azert koszonom!
2014. nov. 15. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem használ neki. Lassabban is gyógyul és rossz is neki.
2014. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem és ha mondjuk estig 3 szál cigarettáról lenne szó az is nagyban befolyásolná a gyógyulás folyamatát?:s Az a helyzet h én a nyelvem alatt a középen futó "valamit" haraptam el nem tudom ,hogy hívják azt a részét a nyelvemnek a lényeg ,hogy a két szélső vastag ér közötti részt haraptam el.
2014. nov. 15. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem fertőződik el, mert a nyál maga sebtisztító. Viszont az igaz, hogy a cigaretta kátrány, ami a füstben van, az lerakódik a tüdődben, és ez károsítja a szervezetedet.
2014. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele ,hogy a nyálnak vannak pozitív hatásai, csak kicsit kétségbe estem. És köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 15. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Valóban sebtisztító a nyál, így még szerncse, hogy nem létezik olyan, hogy valakinek elfertőződik valami a szájában. Erre még sosem volt péda:).


Ha ennyire gyenge vagy, hogy nem tudsz meglenni az idióta cigi nélkül, akkor dohányzás után fültisztító márts fültisztító pálcikát svédkeserűbe és dörzsöld be vele a sebet....

2014. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó ötlet köszönöm szépen!!:) Ne értsen félre, nem gyenge vagyok mert tegnap 21 órától egészen mostanáig rá se gyújtottam, majd most fogok az elkövetkezendő percekben.
2014. nov. 15. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, sokan foghúzás után is cigiznek, pedig az sokkal nagyobb seb, igaz azt sem ajánlják az orvosok, de nem tilos, mint a tej, csak nem ajánlott.
2014. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem értem ezt is köszönöm.
2014. nov. 15. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!