Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snüsszt hol lehet kapni...

Snüsszt hol lehet kapni Budapesten? Legális? Boltban egyáltalán lehet árulni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem legális.
2014. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
De amúgy lehet kapni valahol. A fészen van egy fickó aki árul. Keress rá valahogy.
2014. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem legális? :O 2 évvel ezelőtt amikor még középiskolába jártam, akkor egy osztálytársam vett rendszeresen, az egyik buszmegálóban egy kis bódéban :D egyszer adott belőle egy kicsit és kipróbáltam, de nagyon rossz volt. :D
2014. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne lenne legális????

Kérdező,sok dohányboltba nincsen,mert nem sokan keresik.Én beszéltem a tulajjal,hogy hozasson,azóta mindig van.

2014. dec. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
AZért nem legális, mert EU-ban Skandinávián kívül bevan tiltva. Eü károsító hatása miatt, de nyilván más oka van.
2014. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
De igen, legális. (Én is árulom trafikban.) Az egyik válaszadó jól mondta, beszélj a trafikossal, valamelyik szállítójától biztos tud rendelni, már ha akar. (Én is csak azért rendeltem, mert keresték, amúgy eszembe nem jutott volna.)
2014. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Idézek:

" Az EU-ban a szájon át fogyasztott dohánytermékekre (amilyen a snüssz) 1992 óta tilalom vonatkozik. Mentességet egyedül Svédország kapott csatlakozási okmánya értelmében, amennyiben biztosítja, hogy a termék nem kapható határain kívül. A snüssz függőséget okoz és egészségkárosító hatású. Több tagállam már 1992 előtt betiltotta ezt a terméket, mivel népszerű a fiatalok körében, és jelentős az elterjedés kockázata. "


Innen:

[link]

2014. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szotymag válasza:

Ez így nem jó?

[link]

2014. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Illegális a snüssz, nálunk suliban rendőrségi ügy is lett belőle szóval én nem ajánlanám(bár személyesen soha nem próbáltam!). Amugy 1992 óta be van tiltva, úgyhogy a trafikosok sem forgalmazhatják.
2015. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 englishman válasza:
Bécsben rengeteg trafikosnál lehet kapni, nem is egy félét. Tudom, mert itt élek.
2015. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!