Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » El fog múlni ez az érzés?...

El fog múlni ez az érzés? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 hónapban herbált szívtam. 10. napja ,hogy nem szívom és meg akarok tőle szabadulni. Nyomasztó érzés tör rám néha ,amelyet nem tudok hogy kezelni. Reggel felkelek ,nyugodtan majd eltelik pár perc és jön a nyomasztó érzés ,amely aztán kissé visszafogottan de egész nap rajtam van. Nehezebben tudok elaludni ,de tudok aludni. Rengeteg kérdés van már a témával kapcsolatban itt is ,ahogy látom. Mikorra tűnnek el ezek a tünetek teljesen? kérlek segítsetek ,az ellenségeimnek sem kívánom ezt az érzést!!
2015. jan. 14. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok értelme volt hogy csináltad...

Hajrá.

2015. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ehez hasonló primitív válaszokból láttam már eleget köszi...
2015. jan. 14. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
nos mivel mentális zavarról van szó, semmiképpen nem fogsz tőle könnyen megszabadulni, mindenképpen menj orvoshoz, mielőtt súlyosbodik az állapotot, de nyugodtan számíts, rá, hogy évekig, esetleg egész hátra lévő életedben meglesz ez a probléma. Nálam marihuánától alakult ki, mániákus skizofrénia, nehéz volt megtanulni együtt élni vele, de nem lehetetlen.
2015. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, és azt kihagytam, hogy az orvosnak mondd is el, mi okozta, különben csak találgatni tud... nem kell paráznod, attól, hogy megnyílj előtte, ő már a tipikus tüneteidből tudni fogja, hogy kábítószer használó vagy.
2015. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agyban döl el
2015. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvonási tünetek. Előbb utóbb elmúlik. Csak nehogy könnyíteni akarj egy adaggal mert akkor kezdődik előröl az egész.
2015. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!