Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért érzek napok óta készteté...

Miért érzek napok óta késztetést arra, hogy cigizzek? Soha nem cigiztem.

Figyelt kérdés
Napok óta ezen jár az eszem, hogy rá akarok gyújtani.

2015. jan. 16. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint kipróbálni kipróbáltam.
2015. jan. 16. 23:06
 2/7 anonim válasza:
Munkahelyen vagy Iskolában a társaid nem dohányoznak veled egy légkörben? Ha igen akkor lehet sok füstöt szoktál szívni te is és azért kívánod a cigarettát, (ezt hívják passzív dohányzásnak) én már jártam így munkahelyen kis bódéban cigiztek a munka társaim és mivel én is szívtam a füstöt így úgymond rászoktam én is de meg tudtam állni hogy ne vásároljak cigarettát, pedig én is kívántam.
2015. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyukám cigizik, sajnos pl a kocsiban is rágyújt mellettem, de olyankor büdösnek érzem.
2015. jan. 16. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Én régebben dohányoztam olykor. Már nem dohányzom, de kolléganőm sokszor rágyújt. Büdösnek érzem, utálom a cigiszagot, de néha mégis elfog a vágy, hogy rágyújtsak. És volt, hogy olyankor meg is tettem. Majd az első slukk után rájöttem, hogy ezt mégsem szeretném. Szerintem annyi van, hogy erős a vizuális inger. A mozdulat még jól esne, de az íz és a szag miatt én. pl. képtelen voltam elszívni a cigit. Mostanában is néha jön az inger, olyankor mindig arra gondolok, hogy a cigi sz ar. És sokba is kerül. És büdös leszek, mehetek megint hajt mosni, sikálhatom a kezemet. Undorodom a cigiszagtól. Szóval meggyőzöm magam, hogy a cigizés mellett csak az éjjel-nappal köhögő kolléganőm nyújtotta vizuális inger szól... és valljuk be, ez a sok ellenérv mellett nem igazán rúg labdába.


Szóval ez csak egy vizuális inger által kiváltott késztetés, és valójában Te nem akarsz rágyújtani.

2015. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szertartás miatt
2015. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert nikotinfüggő vagy, ha valaki folyamatosan melletted cigizik, a tested nikotinhoz jut, ez mikor kiürül vágysz egy újabb adagra.
2015. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mer passziv dohányos lettél. Legy erös ne gyujtsd meg a cigit
2015. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!