Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányon kívül mit lehet...

Dohányon kívül mit lehet elszívni?

Figyelt kérdés

Mi az ami finom is, és próbálta valaki?

pl. petrezselyem, teafű, stb.


2015. jan. 20. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Peldaul semmit...?


Teafu rettenetes, a tobbi gazt detto felejtsd el. Ha nem megy, minek erolteted?

2015. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ne unatkozzatok mar ennyire gyerekek!

Minden hiresztelessel ellentetben dohanyozni dohannyal lehet, es kesz.

A fuvet felejtsd el, ha normalis eletet akarsz, ra lehet kattanni arra is, meg ha van ra szamos ellenpelda akkor is.

A bio, herba, holnap ki tudja minekhivjak mergek meg mar a csoveseket tizedelik, rettenet, mi megy a gettokban, tiszta emberkiserlet...

Szoval inkabb vegyel, egy par kezisulyzot, kifizetodik jovo nyaron, es ez nem vicc...

2015. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az opiumtol kezdve a kukoricahajig mindent. De mostmár ne szivd el a véremet ilyen hülyeségekkel!
2015. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne probálkozz mással. Rossz az izük.
2015. jan. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer hüvelyem még volt de egy napig nem volt már pénzem dohányra. elég sokat utánanéztem és a diófalevél volt a legkönnyebben elérhető illetve szívható is egyben. bár többen olyat írtak, hogy ciántartalma van, ezért mérgező lehet, de ugyanannyian meg azt írták, hogy semmi gond nincs vele. bár most így télen nem elérhető, de én leszedtem 6-8 levelet, alaposan megmostam, mikróban baromihamar kiszárítottam, alig volt benn 20sec-et szerintem. összetördeltem a lehető legkisebbekre és tisztán azt töltöttem a cigikbe. kellemesen csalódtam, ízre is egész jó volt, alig különbözött az égése és az elszíváskori viselkedése a dohányétól. talán egy kicsit forróbban égett és jobban egybenmaradt a dolog szívás közben, de ha havonta 1-1 napra nincs pénz cigire, teljesen megteszi.
2015. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5.

Jol mondtak, magas ciantartalmu a diofalevel. Mellesleg a diofa alatt igen keves noveny tud eletben maradni. Nem veletlenul.

2015. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!