Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit a véleményetek a szivarkák...

Mit a véleményetek a szivarkákról?

Figyelt kérdés
Kezdésnek jók a szivar elötti úgymond bevezetésre?

2015. jan. 31. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem legjobb, ha a dohányzást sehogy sem vezeted be az életedbe...
2015. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"úgymond bevezetésre?" ugymond tökéletes. Ugymond.
2015. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem rossz
2015. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem az ilyen Sláger és társaira gondolsz, akkor persze.


Az én kedvencem a Handelsgold, de a nemrég megjelent Djarum is nagyon finom, csak kicsit drága.

2015. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért a szivarkák, amiket 500ft környékén találsz nem a legjobb választások. ezek bár olcsóak, de a minőségük legtöbbször kritikán aluli, döntő többségében hajléktalanok, melósok szokták vásárolni nem véletlenül. az hogy jóval erősebb a ciginél nem is kérdés, nehezen tudom elhinni, hogy kibírható egy átlag embernek köhögőroham nélkül, és az ízükbe/dohányba sem fektetnek túl sok energiát a gyártók. persze elég nagy réteget képeznek azok is, akik szivarkáznak, ez tény.
2015. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sose szívtam még, de humodor nem kell hozzá.
2015. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyébként inkább szerintem vegyél egy olcsóbb szivart és szívd el, vaterán lehet kapni Barmoralt, szerintem nagyon jó kis szivar és ezer ft/db-ra le tudod alkudni.

A szivarka azért nem a legjobb döntés, mert elég igényteled darab, hiszen gépi sodrású, ellenben a szivarokkal ami kéri sodrású és sokkal jobb anyagokat használnak bennük.

2015. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én is itt vettem, mond az eladónak, hogy első darab lenne, tuti ad engedményt, hisz lehet, hogy törzsvásárló leszel ;)


Viszont, ha nagyobb mennyiségbe veszed, akkor kelleni fog humidor, az pedig egy nagyobb kiadás.

2015. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!