Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki nem túl erős cigarettát...

Valaki nem túl erős cigarettát mondani, aminek viszonylag jó íze is van? (rövidet)

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
tudnék felsorolni 15 nevet, de az nem vezetne sehova. nekem mielőtt töltöttem a cigit, a narancs pallmall volt a kedvencem. gyengébb típus és teljesen rendben van az íze. na meg a pattintós cigik nagyrésze.
2015. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dupla pattintós marbi, 0.4-es, ízre is jó, kék lucky is ízlett, igaz az már egy közepes cigi, most piros luckyt szívok
2015. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azért kérded, mert most akarsz rászokni, akkor inkább ne tedd!!! Hidd el nagyon nehéz kiszállni belőle később, még akkor is, ha már panaszaid lesznek! Kezdetben még elég élvezetes szinte bármelyik cigaretta, utána már egy szükséges rossz. A kb. 30 év alatt sokféle cigit szívtam. Rövidet, hosszút, vékonyat, vastagot, erősebbet, gyengébbet és mostanra eljutottam oda, hogy mindnek rossz íze van és szabadulnék tőle, de nem igazán megy....

Amúgy ha magadnak töltöd akkor jársz a legjobban! Olyan erősre csinálod amilyenre akarod, választhat sima, vagy mentolos hüvely között, erősebb, vagy "light"-osabb dohány között. Kezdetben kicsit macerás, de ha belejössz nagyon gyorsan megy. Ja, és nagyjából féláron jössz ki a "kész" dobozos cigihez képest.

Ettől függetlenül azt mondom - ha még az elején vagy - inkább ne tedd!

2015. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aries 2 válasza:
Cigirágó
2015. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!