Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy hagyja abba a dohányzást?

Figyelt kérdés
Rettentoen nem szeretem a cigit és hiába mondom neki, mennyire ártalmas, nem bírja letenni. Próbáltam már sokféle képpen rászedni, de nem sokat értem el vele. A szulei eros dohányosok ...
2008. aug. 23. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A saját módszeremet elmondom, vedd rá valahogy, hogy próbálja ki. Én úgy szoktam le (közel 20 év bagózás után!!), hogy kb. 1 hónapig úgy cigiztem, hogy nem tüdőztem le. Valószínűleg kiürülhetett a nikotin a szervezetemből,mert egyszerűen csak letettem, és kész. Nem szenvedtem egy percet se, és azóta se hiányzik, sőt, utálom a cigifüstöt!!!!
2008. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
tudom, hülye tanács, de gyújts rá előtte, hátha észreveszi magán azt milyen rossz ha a párja is elkezd dohányozni. Vagy adj nekiultimátumot: vagy te vagy a cigi.
2008. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Le akar szokni ő is vagy csak te akarod? Mert ha neki jó így akkor nem tudsz mit tenni. Én is cigizek már évek óta, de senki nem tudna rávenni hogy leszokjak.
2008. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
amikor összejöttetek már akkor is dohányzott?
2008. aug. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Én a füvezésről szoktattam le úgy valakit,h közöltem vele én vagy a fű.Először engem választott,majd mikor megtudtam,h megint szívott kirúgtam.1 hónap múlva keresett,h már nem szív,és tudom,h azóta sem füvezik,viszont én nem mentem vissza hozzá.(Ennek már több mint 2,5 éve)

Ha meg nem szeret annyira,h eldobja a cigit,akkor jobb,ha te mész tovább,mert mi lesz majd,amikor babát vársz,netán már meg is születik a gyerek.Ismerősömet ellökte megától a néhány hónapos gyereke,mert nem bírta a bagószagot.Ő azóta nem dohányzik.

A férjem akkor szokott le a dohányzásról mikor megszületett a lányunk.Én meg mikor pocakos lettem.

2008. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A legelső válaszadó vagyok. Mint írtam, kb. 20 évig szívtam a "bűzrudacskát". Hála az égnek, sikerült leszoknom. Aki azt írta, hogy semmi nem vehetné rá, hogy leszokjon, szeretném kérdezni, és ha nagyon beteg lennél, és muszáj lenne letenned? Nagyon meglepődnél, ha tudnád, hogy MENNYIRE BÜDÖS vagy cigizés után!!! Én rohadtul szégyellem magam, mert csak most tudom, hogy milyen voltam 20 éven keresztül!!! Hiába te nem érzed, a bőröd, a hajad, a szád (!!!), a környezeted, a ruhád minden olyan szagot áraszt, hogy a nem dohányzóknak rohadt kellemetlen!!!!
2008. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak: nem azt írta, hogy semmi nem venné rá, hanem azt, hogy senki. A betegség szerintem nem az ő által említett kategóriába tartozik, arról nem nyilatkozott.
2008. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a terhesség előtt napi 1-2 dobozzal szívtam,amikor terhes lettem leszoktam.A szülés előtt pár nappal a párom apja meghalt jó pár hónap szenvedés után és mivel orvoshoz nem járt csak a boncolás után derült ki,hogy áttétes tüdőrákja volt.Ő is nagy bagós volt.Az anyagi vonzata mellett most már azért sem fogok visszaszokni,mert nem szeretném,hogy az én gyerekemnek is át kelljen élni azt,amit a páromnak,a mostohaanyjának és a testvérének.
2008. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Allen Carr - Végre nem dohányzom

Szerintem ezt olvassa el, baja nem lesz belőle. Nagyon érdekes megközelítés, ha kell priviben elküldöm.

2008. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó írónak: ha nem túl nagy, orulnék, ha mailben el tudnád kuldeni. koszi!
2008. aug. 26. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!