Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valami koze a ciginek a...

Van valami koze a ciginek a menstruaciohoz?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Elvileg nincs. De mint méreg károsíthatja a petesejtjeid... és az egész szervezeted.

Egészséged érdekében jobb ha leszoksz! Gyereket hogy akarsz majd dohány függőséggel?

2008. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha akkor dohányzol amikor menstruálsz, felerősödnek a fájdalmak, feltéve, ha szokott fájni olyankor a hasad!
2008. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos!! A dohányzó nők sokkal hamarabb érik el a klimaxos kort!! Ez nem vicc! Lehet, hogy a cigi miatt nem lehet majd gyereked, mert a hormonháztartásod felborul
2008. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ez egy kicsit erős,hogy a hormonháztartás felborul a cigi miatt! Csökkenti a fogamzóképességet, de azért nem hormont szed az ember, ha cigizik, hogy felboruljon a háztartása!!
2008. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jól fogalmaztam. Van egy FSH nevű alaphormon, ami a petefészek működését szabályozza. Ha ennek a hormonnak az értéke 10 fölé megy (rendszeresen), és az illető egy fiatal nő, akkor az azt jelenti, hogy a petefészek kezd kimerülni. Ez leggyakrabban dohányzó nőknél fordul elő. Nem vagyok nőgyógyász, ha nem szakszerű, akkor bocs, de tényleg így van. Nem mondtam, hogy a cigi hormont tartalmaz.
2008. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na így már érthetőbb! Köszi
2008. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze. Ha megvan többet szívok. xDD És azért gyújtottam rá először mert megvolt és nem éreztem jól. Bejött, jobban lettem, azóta szívom.:D Nem vicc.
2010. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!