Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek aggódnom kellene?

Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

Régen még talán 14 éves koromban alkalmanként dohányoztam. Nem nőtt még be a fejem lágya. Akkoriban menő dolognak számított, baráti társaságom is bővült vele. Utána viszont kialakult bennem egy értékrend ami miatt sose éreztem úgy nekem így kéne károsítanom a szervezetemet vagy akármi.

Azóta eltelt elég sok év és most elmondta barátnőm hogy ő ezt máshogy gondolja. Társaság miatt néha-néha rágyujt. Ilyenkor kb. 3 szálnál többet nem szív el. Olyan havonta egyszer-kétszer jár el.


Erre kicsit összetört bennem, amit hittem rólunk, hogy nekünk ez nem szükségletünk egyáltalán. Most a múlt hónapban összesen elszívtam egy dobozzal, hogy könnyebb legyen megérteni, de arra jutottam hogy én továbbra sem szeretném soha máskor magamnak ezt... Egyszerűen nem annyira jó nekem.


Most pedig elfogadtam amit ő akar. Azt szeretném megtudni, hogyha továbbra is ilyen gyakorisággal cigizik az mennyire lehet hatással egy jővőbeli babánk egészségére? Persze terhesség alatt nem cigizne, csupán az előzmények miatt kérdezem.



2015. márc. 22. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
semennyire. ha akkor leszokik,akkor tényleg nincs hatása.
2015. márc. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semennyiben,ha tenyleg leteszi.


Jalad lehet gond hogy a spermiumok elhalhatnak a cigitol

2015. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!