Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik terhesség, esetleg...

Akik terhesség, esetleg szoptatás alatt dohányoztak, lett valami bajuk a babájuknak?

Figyelt kérdés
A kérdést tudatosan ebbe a kategóriába szántam, mivel mindig azt hallani, hogy majd később lesz.
2015. máj. 27. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Elég sokat ismerek, de a gyerekek egészségesek lettek, még később is. Ettől függetlenül, jobb, ha nem dohányzik az anyuka.
2015. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Én is ismerek ilyen anyukákat, a gyerekek eddig egészségesnek tünnek 1-7 év közöttiek.
2015. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is ismerek. Mindkét fia asztmás, az egyik épp kórházban van emiatt...
2015. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Egyik gyerekemnél sem lett probléma.
2015. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Az az érzésem, hogy ez a kérdés azért született, hogy bebizonyítsa, hogy a dohányzó nők gyerekei ugyanúgy egészségesek lesznek. Nos, egyáltalán nem kizárt, viszont emiatt jelentősen megnő a kockázata a különböző betegségeknek. És attól, hogy ideírja 50 dohányzó kismama, hogy az ő gyereke egészséges, az még nem bír statisztikai értékkel. Valamint az, hogy később jöhet elő, nem jelenti, hogy legkésőbb kisgyermekkorban, hanem élete során bármikor.
2015. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőm fia elöregedett méhlepény miatt koraszülött lett. Sokáig le volt maradva. Babaként sokat volt beteg. Most ekcéma jött ki rajta. Persze lehet mondani,hogy nem biztos,hogy a bagò miatt,de nyilván esély van rá.
2015. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

Te tényleg azt várodmd, hgy egy dohányzó beismrje, hogy ő miatta lett beteg a gyerek?


Ismerőseim között van dohányos baba.

Az egyik asztmás,csökkent erhalozata van, kis sullyal született, es szivbeteg.


A masik, ő füvezett is néha. Neki nem záródott a szivbillentyuje es muteni kellett.


Velem anyám dohanyzott. Nem fejlődött ki az ér rendesen a szememben.


Felig vak vagyok.


Persze lehet ezt sok mindennel magyarazni.. csak felesleges

2015. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi nem helyes válasz abban, hogy csak az egyik szemere látok, mert anyám ddohányzott? Kis súllyal szulettem... es a testvereim is...


De mindent meg lehet magyarázni, hogy nem attól van.

gratulálok. Csak dohanyozzatok, aztán keressetek más ezer okot a miertekre....

2015. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Eddig semmi az 1 éves gyereknél, de ez nem jelenti azt, hogy 1. később még nem lehet baj 2. minden terhes kismama és baba ugyan úgy reagál rá.
2015. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért abba mi a nem helyes válasz, hogy én dohányoztam és egyik gyereknél sem volt probléma? A kérdésre válaszoltam, mégis le lettem pontozva...
2015. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!