Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy átlag dohányzóhoz képest...

Egy átlag dohányzóhoz képest mennyire sok/kevés/köztes/ ha egy doboz kék Pall Mall kb két hét alatt fogy el?

Figyelt kérdés
Dohányzók véleményére vagyok kíváncsi.
2010. márc. 2. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon kevés...átlag dohányzóként..(1 doboz/1 nap)
2010. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy átlag dohányzónak nem sok egy kicsit az az 1doboz/nap? Akkor milyen a durva dohányos?
2010. márc. 2. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
azokat lánc dohányosoknak hívjuk és ha tehetik akkor cigiznek ebből adódóan akár napi 2-3 doboz is el mehet ( ha szabad levegőn dolgozik pl közmunkás akkor több is), de ők valszeg már maguknak töltik így nem dobozban számolják.. : ) Én napi 9-10 szál Pall Mall-t szívok és nem minősülök még így is átlag alatt vagyok, 18 évesen, monjduk most szívtam el félórája az utolsó szálamat egy időre, de sebaj. :D
2010. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap elmegy egy doboz, de vigyázz, mert mikor én elkezdtem cigizni nekem is elég volt egy doboz két hétig és már én magam se tudom, h jutottam el oda, h napi egy doboz kell!

22/l

2010. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre komolyan vigyázz!

Énis mikor elkerültem gimnáziumba ... 1 doboz kék viceroy elég volt egy hétig (Hétfő reggeltól-Péntek tanítás utánig) és úgy, hogy aki kért azt megkínáltam...

Ez ment körülbelül 1hónapig... Utánna átváltottam piros viceroyra, mert az több nikotint juttatott belém egyzserre, és ugyan annyi cigi nagyobb hatással...:)

aztán jött hogy egy héten már szerda-csütörtök körül venni kellett :(

aztán rá ugy emlékszem egy hónapra már naponta kellett venni...

ma már ott tartok, hogy napi 1 doboz.. és még csak 16 vagyok:(

próbáltam róla lemondani, de nagyon nehéz...

ezért annak üzenem aki nem dohányzik!!

SOHA AZ ÉLETBEN NE PRÓBÁLD KI!!!

most gondold el...

napi 550ft (zöld pall mall)

az egy hónapban már 15-16ezer forint.

egy évben madjnem 200.000 forint gondolkozzatok már el...

havi 15-16ezer forintból már újítsd fel a gépedet, vagy spórolj kismotorra vagy jogosítványra.. vagy mit tudom én... valami értelmes dologra pl a hobbidra... szóval ne próbáld ki

bocsánat ha hosszúra sikeredett....

2010. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
énis így kezdtem, hónapokig csak egy doboz cigim volt 1-2 hétre. aztán egyre több és több lett, mostanra pedig 10-15 szál/nap-nál tartok.
2010. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20:38


akkor hagyd abba és kész, ne másoknak mondjad hogy "ó soha ne próbáld ki, én tudom milyen rossz.." utálom az ilyet, akkor hagyd abba, ha ennyire ellene vagy.

2010. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de utolsó te dohányzol?Nagyon helyesen teszi aki dohányzik, és nem unszolja a másikat hogy szokjon rá, mert mien menő, hanem ellenzi.Ez a fiatalok között elég ritka, mert az a tapasztalatom hogy a fiatalok 50%-a más hatására kezdi el.

Nem könnyű leszokni, főleg ha a környezetében sok a dohányos.

Én próbáltam leszokni, de a közvetlen közelemben mindenki bagózik, és hiába mondom azt hogy na mostantól nem gyújtok rá, mert ha mellettem rágyújt 5ember, elég nehéz megálni hogy ne kérjek ehy szálat!Aki meg nem akar leszokni, nincs tekintettel más szándékára!

2010. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, én tigris sophie-t szívok 1 doboz 1,5-2 nap. Barátom aki szintén kék pall mallt (hosszút) szív ugyanígy 1-2 nap között ingadozik.

21/L

2010. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14:14

te farok csak tapasztalataimat írtam le úristen-.-"

ha te nem dohányzol mi a f@szt keresel a "Dohányzás" topicban??

huzz el a halálba

2010. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!