Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt dohányosok, meddig fog...

Volt dohányosok, meddig fog még hiányozni a cigi és eszembe jutni, hogy de jó lenne elszívni egy cigit? (Leszokás) (Többi lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy nektek meddig tartott ez a sóvárgás a cigaretta után?


És ha dohányosok is olvassák a kérdésem akik le akarnak szokni azoknak tudom ajánlani a KUDZU gyökeret nekem ezzel sikerült. Hasonlóképpen működik mint a nikotin amit a nikotin szabadon hagy agyi receptort azt a kudzu leköti.Ezáltal megszűnnek a mellékhatások, feszültség, ingerlékenység,stb. Akit érdekel az talál bővebb infót róla.



2015. szept. 16. 14:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még egy év után is megvan ez a vágy.

Nekem nem hiányzik a nikotin, soha nem is hiányzott.

Nekem az a hangulat hiányzik, ahogy rágyújtok egy pohár bor vagy egy finom kávé mellé a teraszon ülve. És még van pár ilyen helyzet.

2015. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem sem a nikotin hiányzik szerintem mivel az elég hamar kiürül a szervezetből hanem maga az, hogy elszívjak egy cigit. De egyre kevésbé hiányzik és teljesen könnyen tettem le a cigit a kudzunak köszönhetően. Nagyon minimális ez de azért jó lenne ha nem tartana évekig és max egy hónap után elmúlna ez a sóvárgás.
2015. szept. 16. 15:29
 3/38 anonim ***** válasza:
60%
De jó nektek, nekem a nikotin hiányzik, suliba ugye nem tudok gyújtani, és hát nehéz kibírni 7 óráig.
2015. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Persze először a nikotin hiányzik de az elég hamar kiürül a szervezetből. A Nikotin úgy fejti ki a hatását hogy az agyban lévő dopamin receptorokat leköti és ha nem gyújtasz rá akkor ezek a dopamin receptorok felszabadulnak és ekkor jelentkeznek a különböző mellékhatások hogy ingerült vagy, feszült vagy,stb. Én kb fél éve próbáltam letenni akkor 2 napig bírtam és nagyon feszült voltam. Most ezek a tünetek nem voltak mert rátaláltam a kudzura és elkezdtem szedni. Ennek ugyan az a hatása mint a nikotinnak hogy leköti a felszabadult receptorokat. Keress rá neten ha le szeretnél szokni. Kudzu gyökér. Ez egy Japánból származó kúszónövény gyökere. Lehet kapni kapszulaként nem drága kb 2.000 Forint és nagyon megéri az árát.
2015. szept. 16. 19:19
 5/38 A kérdező kommentje:
egyébként 11 évet dohányoztam és nem hittem volna hogy van bármi olyan ami tényleg megkönnyítheti a leszokást de ez tényleg működik. Csak én úgy csináltam hogy többet szedek mint a napi ajánlott mennyiség mert az kamu mert a kormány nem engedélyezi hogy nagyobb mennyiséget tüntessenek fel a gyártók. Ha napi 1-et szednék lehet nem érne sokat én 3x1-et szedek és semmi bajom és ennek a mennyiségnek már érzem a pozitív hatását. 22/F
2015. szept. 16. 19:25
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb nem fog hiányozni, grat a leszokáshoz.
2015. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Hát... Mindenkinél más. Nem akarok senkit lehangolni, de van pár negatív tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Barátnőm 2 éve szokott le, még mindig csomószor előjön neki. Édesapám 10 éve kb, s nemrég pont erről beszéltem vele (mivel én meg e-cigire szoktam át mostanában) és aztmondta, hogy mai napig bizonyos helyzetekben előjön nála is a kattogás. Meg mai napig, néha ösztönösen odanyúl ahhoz a zsebéhez amiben 30 éven át mindig tartotta a cigit. Meg úgy általában ha cigire gondol, akkor az az érzése, mintha egy finom csokitortára gondolna, szóval nem negatívumként gondol rá.


Persze ismerek olyat is akinek 1 év után már eszébe sem jutott soha, és ha cigiről beszéltünk, akkor csak a negatívumokat látta benne. Szóval változó..

2015. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek, mentek a zöldek. Persze változó. Nagynénémnek kb 2 hétig volt kicsit nehezebb és egy hónap után már egyáltalán nem gondolt a cigire, remélem nekem is kb 1 hónapig fog max tartani. Nem lenne jó ha évekig tartana.
2015. szept. 17. 23:17
 9/38 A kérdező kommentje:
Ja és 40 évig szívta nagynéném. Szóval nem pár éve dohányzott és nem fehér szofit szívott. Én is az utóbbi időben extra barna szofi dohányt töltöttem kék aktív szenes multiba előtte meg kék bondot szívtam.
2015. szept. 17. 23:38
 10/38 anonim válasza:
Én egy hónapja csak elektromos cigit szívok változó mennyiségben, pótcselekvésnek tökéletes, és ha ugyanúgy dohányozni akarsz arra is jó nikotinos folyadékkal, elhanyagolható egészségügyi kockázatokkal.
2015. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!