Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan kell cigizni?

Hogyan kell cigizni?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem szívtam még. A barátom bemutat holnap a barátainak akik cigiznek. Nem akarok előttük beégni. Valami jó tanács hogy mit csináljak és mit ne az 1. szálnál? Nem szeretnék olyan béna lenni hogy elkezdek köhögni. Koszonom a valaszokat!:*)

2015. nov. 9. 14:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy 16 éves vagyok!
2015. nov. 9. 14:56
 2/11 anonim válasza:
84%

Ez valami vicc?

16 éves vagy és még ,mindig úgy gondolod ,hogy ez a menő?

Tudod ,hogy lehetnél igazán ,nagy fiú vagy nagy lány.

Ha büszkén azt mondanád ,hogy kösz nekem kell ilyen szar én enélkül is megvagyok.

Ne haragudj ,de szerintem valami nincs rendben azzal aki azért cigizik ,mert szerinte az menő.

Tudom nem erre a válaszra vártál ,de NE akarj rászokni és próbáld meg észrevenni ,hogy nem ettől lesz valaki menő.

2015. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Vegyél vmi lightos cigit azt gyakorolj, de ha nem fogsz köhögni, szédülni biztos fogsz... És nem ajánlom azt hogy megmergezd magad pár olyan barát miatt akik majd nem lesznek melletted amikor rákos leszel... Miért nem rágózol inkább? Azt is lehet csoportosan csináln....
2015. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha 16 évesen ennyieszed van, akkor cigizz csak.
2015. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem dohányzom, ennyi. Miért égnél be emiatt, szerintem inkább a cigi az égő manapság.
2015. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Köszi, nem dohányzom"
2015. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ha tényleg annyira fontosnak tartod hogy "menőnek" tűnj előttük (mert tegyük fel tényleg a menőséghez társítod a bagót pedig ettől egyáltalán nem lesz senki több max. azt hiszi hogy ő most hú de menő csak mert nikotinnal mérgezi magát) de nem akarsz cigizni, akkor ha megkínálnak egy szállal csak mondd azt hogy "kössz nem épp próbálok leszokni".
2015. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd meg az előző tanácsot.
2015. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre válaszolva:

A cigit úgy kell meggyújtani, hogy szívod, mert szívás nélkül várhátnál perceket, mire meggyulladna.

Aztán beszívod a füstöt, és veszel rá egy levegőt (=letüdőzöd) a szádon keresztül. Kb. 5-6 slukkonként megpöckölöd a cigit, hogy leessen a hamu. A végén eloltod és eldobod egy szemetesbe, vagy ha nagyon menő akarsz lenni, akkor eltaposod a földön.


Amúgy egyáltalán nem értem, hogy miért kell cigizned csak azért, mert ők cigiznek. Simán megmondod, hogy nem dohányzol, és kész. Nem hiszem, hogy fennakadnának ezen.

2015. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Azt a b'dösm'cskosk''vaéletbe... xDDD Gratulálok...

Erről most eszembe jutott, mikor múltkor mentem haza a vonattal, és mellettem utazott két lány (kb 14-15 évesek). Teljesen komolyan feltette a kérdést az egyik lány a másiknak, hogy mégis minek dohányzik. Erre szinte lefagyott a másik lány, és hebegve azt válaszolta, hogy: "háát, azt jobb ha nem tudod". Annyira rá volt írva az arcára, hogy csak menőnek hiszi magát tőle, de nem merte így kimondani...

De amúgy nekem is vannak dohányos ismerőseim, és szinte kivétel nélkül meg akartak már kínálni engem. Én mindenkinek azt válaszoltam, hogy nem dohányzom. És nem, nem égtem be előttük ezzel, szóval nem tudom, hogy téged ez miatt vajon milyen hátrányos megkülönböztetés érne, ha te is ezt mondanád...

2015. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!