Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik, milyen elektromos...

Melyik, milyen elektromos cigit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék leszokni az rendes cigiről.
2015. nov. 17. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Attol függ mennyit szánsz rá,egó kategóriával is le lehet szokni,ha van a közeledben e-cigi üzlet az lenne a legjobb ha bemennél és ők segítenek .(Tescos üzlet nem ajánlott kategória,nem értenek hozzá).Ismerős aki használ e cigit mert személyes tapasztalat a legjobb.Én istick 30w-os készüléket ajánlanák hozzá egy kanger pro tankot kezdőknek bevált jó ízű és erős .Ha nem akarsz sokat költeni először akkor egy egó,de legylább 1200mah-ás és állítható feszültségű legyen.Azért kell az állítható feszültség mert stabilan tartsa a kiválasztott teljesítményt teljes töltéstöl merülésig.Egy standard aksi ahogy merül úgy gyengül az íze,csalódás lesz belőle.Három éve használom az elektromos cigarettát egóval kezdtem egy kanger t3s patronnal.Nem rossz de minél komolyabb annál jobban hozza amit kell.Én ajánlanám neked próbáld ki valahol egót meg egy komolyabb készüléket és inkább spórolj egy jobb minőségre ha komolyan gondolod.Áttérni az analóg cigiröl csak nikotinos lötyivel könnyű, mentessel nehéz.Meg kell találd azt az ízt ami neked ízlik reménytelen ebben segíteni cigi ízű nincs dohány ízű van kezdésnek sokak kedvence ry4 .nagyon sok mullik a folyadékon.Mindenképpen ki kellene próbálni vásárlás előtt !
2015. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!