Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az a vizipipa? Szval mi az...

Mi az a vizipipa? Szval mi az mire jó? Mért használják? Valami cigi szerü?

Figyelt kérdés
azért érdekel mert ismerösöm beszélt rolla én meg nem akartam azt mondani hogy boci de az mi.
2008. szept. 13. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy nagy pipa, ami a dohányzásnak egy speciális módját képviseli. A füstöt a vízen keresztül megszűri, így kevésbé káros, mint a cigaretta. Ízesített dohányokat (is) lehet bele tenni. Valaki ezzel pótolja a cigarettát, valaki meg ellazuláshoz használja. Lehet közösségi élmények kelléke is, ugyanis előfordul, hogy a csövet (amin keresztül a füst jön) körbeadják, és így egyszerre többen használják a pipát.
2008. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
De sokkal jobb, mint a cigi, kellemes illata van nagyon, én nem dohányzom, de párszor vizipipazunk (en inkabb csak passzivan :)). És tényleg egészségesebb, mint a bagó. És ha úgy nézzük, olcsóbb is, egy vizipipát már kapsz háromezer forintért, egy doboz belevalo dohany kb nagyon sokáig megmarad, mindenesetre olcsobb, mint a cigi.
2008. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
67%
és kátrány sincs benne, és nikotin is csak kis mennyiségben
2008. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi
2008. szept. 14. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekük van itthon, még a párom hozta külföldről. Nagyon izgiz cucc. Mi nem dohányt szívunk vele,hanem szárított gyümölcsöt, banánt, epret, stb. jó illata van, és tényleg a víz szűri meg a károsanyagoktól a füstöt, nagyon jó, és szép.
2008. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapelőtt voltam egészségtanos előadáson és ott mondták hogy sokkal rosszabb mint a cigi.Tévhit hogy a víz megszűri a füstöt és mivel a cigiben forró levegő van nem tudod annyira mélyre beszívni a füstöt a vizipipa viszont hűvösebb füst mélyebbre lemegy és jobban károsít.Ezt egy tapasztalat drogszakértő mondta azon az előadáson nemtudom mennyire igaz de úgy látszott érti a dolgát.

15/l

2014. márc. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az utolsónak igaza van:)
2014. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
A boci az a tehén.
2015. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!