Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet eltűntetni a...

Hogyan lehet eltűntetni a cigiszagot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ne érezzék mások az emberen... Mert attól még hogy rágózom, érzik, nem? vagy akkor mondhatom azt is, hogy csak azért érzik, mert mások cigiztek körülöttem?
2008. szept. 17. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez érdekes kérdés.

Én úgy oldom meg, hogy ha tudom, hogy hivatalos helyre, vagy gyereknézőbe megyek, nér előtt legalább egy órával nem gyújtok rá. Jobb megoldás nincs, mert egy nemdohányzónak jobb a szaglása, megérzi mindig!

2008. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs, elütöttem: már előtte
2008. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha cigiztél, egy nem dohányos azonnal észreveszi. Még akkor is, ha te nem érzed magadon. A rágó valóban nem segít. Szerintem inkább szokj le, mert iszonyú büdös!!!

(Nem "papolni" akarok, nagyon sokáig cigiztem, de szerencsére leszoktam pár éve, és így érzem másokon, hogy mennyire büdös a cigi. Magamon én se éreztem annyira.)

2008. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan nem mondhatod hogy mások cigiztek körülötted és csak azért vagy büdös. Leszokás segít semmi más. Én is cigizek és mindig megérzik, nem csak a szád büdös, azon még segítene a rágó, de a hajad, ruhád, bőröd, minden cigiszagú lesz, és ezt egy nemdohányzó megérzi.
2008. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rágcsálj kávébabszemet.a szájszagon sokat segít!
2008. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
én is a leszokásra szavaznék, meg kéne próbálnod.
2008. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Szokj le.
2008. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Micsoda gerinctelenség! Cigizniés utána eljátszani a jókisfiú, kislányt, hogy Te aztán nem gyújtasz rá, hanem a csúnya fiúk-lányok melletted és miattuk van, hogy bűzlesz. Tán fel kéne vállald ha már egyszer füstölsz.
2008. nov. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak a szüleimnek mondanám, nem másoknak!!! Nekik is csak azért, mert ha megtudják, akkor nekem végem...
2008. nov. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!