Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Arany davidoff vagy szürke...

Arany davidoff vagy szürke benson? Más, hasonló erősségű cigi ami nektek nagyon bejött? (Ne legyen mentolos vagy pattintós! )

Figyelt kérdés

Arany marlbit szívtam egy ideig, de eléggé felment az ára, úgyhogy váltottam szürke bensonra, amit szintén szeretek. Arany davidoffot kipróbálnám, valaki tudja mennyibe kerül? Valakinek van tapasztalata? Ezekhez hasonló erősségű, ami nektek nagyon bejött?

Antidohányosok kíméljenek.



2016. febr. 13. 00:23
 1/2 anonim válasza:
Huzamosabb arany Marlboro szívása mellett néha volt arany Davidoff-om. A cigi szempontjából igazán egyedi illata van, amely enyhén sugallja annak ízét is (ez szerintem a Marlboro-ról nem mondható el). Az első szál a Marlboro-hoz mérten különleges volt, kissé édeskés az íze és kellemes a füstje. A szűrő és a cigaretta papírja nem alkotja azt a morózus komponenst (amit hiányolok). Bár a szűrő a cigaretta utolsó slukkjainál teljesen elveszíti alakját és tartván az ujjaim közt/szívás alatt instabil érzést keltet, mely számomra zavaró volt (és szerintem egy premium minőségű cigarettánál minimum hasonló legyen a szűrője, mint a Marlboro-nak), ez az arany Marlboro-ra persze nem igaz. 3 dobozzal szívtam el összesen, de mindegyik doboz felénél ráuntam arra az "édeskés" ízre és undorom volt tőle. Már-már képtelen voltam elszívni az egészet és sóvárogtam a malbi után. Az ára (ha jól emlékszem) 1070 Ft. Összegezve: számomra kellemes az íze az elején, de folyamatosan képtelen lennék azt szívni az előbbiek miatt. Egy ideje sodrom a cigit, nem veszek dobozosat, de a kék Camel, kék Dunhill hasonló erősségű és teljesen jók, és talán ezt a kettőt tudnám szívni az arany malbi helyett.
2016. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a szofi, LD, west és a camel a kedvencem, ezekben is van mindenféle erősségű.
2016. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!