Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Banán ízesítésű cigaretta?...

Banán ízesítésű cigaretta? Többi lent!

Figyelt kérdés

A héten hallottam egy kisebb közösségben, hogy valaki szívott Banán ízesítésű cigarettát.. Valóban van már ilyen is?


(Otthonilag töltött bagónál ismerem a Narancs/Citrom/Mentol/Erdei/Vanília/Eper stb.stb.. ízeket.. trafikosnál is ismerek nem egyfajtát, de erről még nem hallottam. Valóban létezik ilyen? Márkája?)



2016. márc. 6. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
És azt nem mondták, hogy hol vásárolta ??? Nakhla, Mizo márkájú van banánosban, de az a vízipipához való (dohány) .
2016. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valszeg csempész cigit szívott az illető vagy banános cigaretta papírba (Mexx) volt sodorva a dohány .
2016. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Chesterfield új pattintósa ilyen.
2016. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
# az trópusi gyümölcsös
2016. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Chesterfield új pattintósa ilyen."


Na még-egyszer, a chesterfield új pattintósa trópusi ízű, nincs külön ilyen, hogy banános .

2016. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor megsúgom ha még nem hallottátok a pall mallnak is vannak új dupla pattintósai. mojitos a sárga. piros trópusi gyümi, meg van zöld de ezt nem tudom milyen.


chesternek azt mondta az xy h sárgadinnyének érzi.. vki csak a banán. tehát valóban trópusi gyümölcs de ki mit érez benne. én is csak banán éreztem. a mojitosat szívom, ebben meg mentát és limeot érzek. mostanában kijött egy kis lapka is amit be kell tenni a cigi mellé 20 percre és ízesítést ad a ciginek 5 vagy 6 ízű van. én ebből is a menta lime mellé vettem mentol lime ízesítő papírkát :D ez a papírka 200 volt ahol én vettem. tehát nem hatalmas összeg, egy csomagban csak egy db van, elvileg egyszer használatos de nekem már az 5. cigimet dobja fel :D

2016. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Marlboro Pattintós Banános! Olyat szívtam tegnap is!
2017. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!