Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktatok le a dohányzá...

Hogyan szoktatok le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Milyen volt az első nap? A reggel? Mit csináltatok helyette?
2016. ápr. 2. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én abba hagytam. Semmit nem kell helyette csinálni. Vagy van akaratod vagy nincs.
2016. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én most azt csinálom , hogy egyre többet szívok, már napi 2 doboznál tartok és ha eleget cigizek meghalok...szal lenxegében abbahagyom.
2016. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ede1219 ***** válasza:
Elhatároztam, hogy lerakom, és úgy lett.
2016. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tettem, mint ede. De 20 éve.
2016. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De gondolom megviselt az első nap cigi nélkül nem? Nem voltatok tiszta idegek?
2016. ápr. 2. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2-3 hét szörnyű... Sőt még annál is rosszabb. De aztán egyre jobb. Egy év után már nem is fogod kívánni.
2016. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én váltottam e-cigire.

Soha többet nem fogok visszatérni a simához, mert megundorodtam tőle, mióta e-cigit használok.


E-cigit is lassan fontolgatom, hogy abbahagyom. 18mg-os liquiddel kezdtem, és most 3mg-osnál tartok. Következő lépés a nullás, utána meg valamikor amikor úgy van kedvem hozzá, abbahagyom.

Amíg cigiztem, azt lehetetlennek tartottam, hogy letegyem. Most az e-ciginél viszont simán úgy érzem, hogy meg tudom lépni.

2016. ápr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7-esnek

Olyan munkahelyre megyek dolgozni, ahol nem éppen (NINCS) cigizni lehetőség.Az e-cigi könnyíthet a kínomon?

2016. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs nagy titka. Akaraterővel ment nekem. Persze nem elsőre, 1 évig próbáltam leszokni de mindig visszaestem.

Nagy segítség volt viszont hogy bezárt itt a környéken az egyetlen nemzeti trafikbolt, nagyon kényelmetlen volt 6 km-t utazni mindig a cigiért.

2016. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#8 Május 20-ig nem csak könnyíthet, de teljesen kiválthatja a cigit, viszont onnantól kezdve ugyan azok a jogszabályok fognak rá vonatkozni mint a cigire.
2016. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!