Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipa szenet akarok venni...

Vizipipa szenet akarok venni szerintetek melyik a legjobb nem öngyulladós szén, amelyiknek gyönyörű, fehér, sűrű, füstje van?

Figyelt kérdés
Eddig kókusz szenem volt de azt igazán nem jött be meg persze már vagy 1000 féle öngyulladós szenet próbáltam már de én inkább a nem öngyulladósra fogadok.A cocobrico az jó mert nagyon dicsérik?
2010. ápr. 5. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A cocobrico valóbban nagyon jó! Én is próbáltam, de sajnos nem tudom otthon használni mert elektromos tűzhelyünk van! Vannak barátaim(nagy pipások) akik már évek óta ezt használják! Van viszont egy új szén amire lecserélték, ugyanolyan jó, talán árban egy minimálisan jobban éri meg, a bamboocha! Én erről a kettőről tudok amit a legjobban dicsérnek Magyarországon!
2010. ápr. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A cocobrico tényleg nagyon jó, én is azt használok :)

Előző válaszolóhoz annyit fűznék hozzá hogy elektromos lapon is meg lehet gyújtani, maxra állítod és 10-15 perc alatt már izzik is :)

2010. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia utolsó válaszoló első válaszoló vagyok:) 1-2-szer csináltam öngyulladós szénnel amikor minden gyufa és önygújtó elfogyott/kifogyott itthon, de nem nagyon merem mert az hallottam hogy hosszú távon nem tesz jót a tűzhelynek, nem tudom hogy ez mennyiben igaz de az is gond hogy emelettes háznam lakunk, fent van a szobám a konyha meg lent és nem akarok nagyon az egész házban zsonglőrködni a szenekkel, valami tálcán meglehetne oldani de anyám kiakadna egy kicsit mert majdnem 3 éve majdnem teljesen leégett a fenti rész, igaz rövidzárlattól de anyám akkor is kiakadna:D De veszek hamarosan ilyen szénizzizót, egy kerámia lapból áll és a konektorba lehet dugni, ájánlom a lehetőséget mindenkinek aki hasonló problémával bír!
2010. ápr. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!