Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eleaf I Just 2 KIT aksiját...

Eleaf I Just 2 KIT aksiját szét lehet szedni?

Figyelt kérdés
I Just 2-m aksiján a gombot ha megnyomom olyan érzés, mintha be se nyomnám, előtte nem ilyen volt. Porlaszt rendesen, de nem olyan a gomb hatás, mint előtte. Ha esetleg beszarna szét tudom szedni megnézni, hogy mi a gondja?
2016. ápr. 20. 13:38
 1/2 anonim válasza:
Elvileg nem szétszedhető.Már sokat nézegettem utána.Kitudnál segiteni egy kérdésben ? Szeretnék egy elektromos cigarettára beruházni és ezt néztem ki magamnak.Dohányzom de csak napi 5-6 szállal maximum.Az elektomos cigit csak iz végett szeretném tehát a liquid-ből csak nikotin menteset vennék hozzá mindig.Azért szeretném ezt az e-cigit mivel szép nagy a füstje és a tesztek alapján nagyon jól adja az izeket.Nem fog nagyon kaparni vagy nem lesz nehéz a tüdőmnek ha még nem volt elektromos cigim ? vagy ha mégis akkor hozzá lehet magad szoktatni ?
2016. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kozi válasza:
Nekem is szintén ez volt! Csak engem annyira föl****tt hogy az alján található kis rápréselt gyűrűt csőfogóval lecsavartam. És kitéptem az akksit. Egyébként annyi hogy rávan forrasztva 1 db kábel ami gondolom a töltöért felelős. Nem ajánlanám, hogy vegyél hozzá új akksit egyrészt mert szar is meg elbaszódik gyorsan.. ráadásul drága is.. én vettem rá egy Smok Magneto II Mechanikus MOD-ot amibe akkumlátort kell venni és mágneses a nyomógombja ami legalul van, ezt persze le is lehet zárni. Nekem eddig nagyon be jött.. Szép is, nem is fog elbaszódni, ha ugy döntesz hogy te is mechanikus MOD-ot veszel nézz utána hogy működik az akkumlátor, mert nem mindegy milyen porlasztót raksz bele.
2016. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!