Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bolti dohányt hogy szárítsam...

Bolti dohányt hogy szárítsam ki ilyen időben?

Figyelt kérdés

Évek óta ez a problémám, hogy ilyen fülledt magas páratartalmú rossz levegőben "nyálkássá" válik lassan ég és az íze se az igazi, ez vonatkozik a nyárra is ! Nagy melegben ugyanolyan undorító. Az év többi részében semmi gond, kipakolom egy tálcára az meg el áll a szobában szépen kiszáradva. Panelban lakom ha ez számít. Légyszi ha van valakinek valami használható ötlete ossza meg velem.


Szokásos: a nem kell cigizni azt nincs ilyen problémád válasz nem érdekel, köszönöm szépen.



2016. jún. 15. 12:36
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia én úgy szoktam, hogy egy zacskóba vagy egy dohánytartóba beleteszem. Hajszárító legkisebb fokozatával száritok rajta, de csak kis helyen engedem be a meleget nehogy szétfújja a dohányt. Ezt csinálom már évek óta. Remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülök ha nem szárad ki.. :o
2016. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!