Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan mondjam el hogy cigizek?

Hogyan mondjam el hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Már "régóta" cigizek de persze csak akkor tudok hogy ha elmennek boltba vagy éjszakás apám de ha apámnál vagyok akkor este mindíg tudok meg nappal is....és már ideje lenne elmondani legalább anyámnak apámnak meg tesómnak...a tesóm ő még meg is értene meg nem mondaná hogy most azonnal hagyjam abba...de mégis hogy mondjam el?

Köszönöm az Értelmes válaszokat :)

Meg esetleg azt is le írhatnátok hogy ti mikor mondtátok el és hogyan :) (kort is írjatok)



2016. júl. 14. 11:11
 1/7 anonim válasza:

Én eléjük álltam és őszintén megmondtam. Nem örültek neki, de értékelték az őszinteségemet.

Mondjuk azóta már leszoktam. :)

23/L

2016. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Küldj nekik sms-t, vagy mms-t.

Esetleg fészbúkon üzenj.

2016. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Szerintem az azért egy kicsit gáz :/


#1

Köszi, ezt anyu is mondta hogy csak ne mástól tudja meg szerintem sejti

2016. júl. 14. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta dohányzom otthon. Elmondtam nekik és persze nem örültek, de egy idő után megbékéltek.
2016. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el vagy tedd le.
2016. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elmultal 17-18, akkor nem muszaj elmondanod. A te dolgod nem az ovek. Ha elmondanad mi valtozna? Eddig sem kaptal tulok ra penzt es nem is cigizhettel a hazba. Ha elmondod valtozik valami?
2016. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még nem vagyok annyi

És de pont az hogy tőlük vettem el

2016. júl. 17. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!