Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerülnek ezek a...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Mennyibe kerülnek ezek a cigik most? (2016)

Figyelt kérdés
Holnap kipróbálom a dohányt 18. évem alkalmából, és abszolút szűz vagyok a témában. Ezeket ajánlották kezdésnek: Szürke Dunhill, Sárga Multifilter, Narancs Pall Mall.. Ezeknek mennyi kb. a mostani ára? Sehol nem írják ezt a neten..

2016. júl. 29. 00:24
 1/9 anonim válasza:
85%
1000ft korul mozognak
2016. júl. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Dunhill Switchet szívok, és 1100 forint. Egyébként akik ajánlották, ők megmondhatták volna, melyik mennyi. :D De ha bemész a trafikba, szívesen megmondják neked az eladók is. 1500 ft legyen nálad erre a célra, abból biztosan kijön bármelyik.
2016. júl. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
+ öngyújtót ne felejts el venni. :D
2016. júl. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%
Jó nagy ostoba vagy mit ne mondjak.
2016. júl. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Cigarettázz csak, ne hallgass a károgókra. Nem annyira káros az (ez mondjuk hazugság, de ne törődj vele), és ez élteti a gazdaságot. Csak a lényeg, hogy trafikban vásárolj, mert úgy folyik be a megfelelő helyre a pénzed.
2016. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Multifilter sárgát vettem végül.. (1050 Ft) Életem csalódása volt a dohányzás.. Könnyeztem, fulladtam, és az íze sem nyújtott semmi élvezetet.. Aki ki akarná próbálni, inkább ne tegye mert abszolút nem éri meg az a pár kátrányos tüdőfelület egy ilyen sz*rért..
2016. júl. 29. 17:27
 7/9 anonim válasza:
És ezen tényleg meglepődtél?
2016. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora egy kamu kérdés.


Fulladtál?Könnyeztél?Ara rá kell szoktasd a tüdőt te szerencsétlen,nem csak nekifogsz cigizni,azt szívod mint a török.Fokozatosan rászoksz.Na meg ki a fene vár 18 évig manapság,fölösleges kérdés.

2016. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%
:"D Én 16 vagyok és dohányzom :"DCsak az első alkalom a szar :"D Te jó ég!! :"D Kiadtál annyi pénzt, hogy kipróbálhasd?? :"D Mért nem kértél a haverjaidtól, akik a cigit ajánlották?? :"D Fuu már bocs, de ez nagyon értelmetlen tett volt :"D Amúgy meg bementél volna a boltba azt elszarakodtál volna az eladóval :"D nem harap :D egyébként meg jó, hogy így "csalódtál" benne :"D nem érdemes eröltetni, mert akkor nincs visszaút...
2016. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!