Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az hogy sokszor...

Miért van az hogy sokszor nagyon kívánom a cigit, de mikor szívom mégis rosszul vagyok tőle, nem esik olyan jól?

Figyelt kérdés
2-3 hete kezdtem el dohányozni. Az elején nagyon rosszul voltam tőle, szédültem és köhögtem is. Már nem vagyok olyan rosszul tőle, nem köhögök, és sokszor kívánok rágyújtani, mégis mindig miután elszívtam a cigi felét rosszul érzem magam, kicsit szédülök és mindig úgy érzem, hogy le kell ülnöm, annyira rosszul esik sokszor. Ez miért van?

2016. júl. 29. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla hülyeségnek hívják.
2016. júl. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szervezted tiltakozik ellene.
2016. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a nikptin függőség már kezd kialakulni, de a másik alsó hangon 250 toxikus mérgező anyag és vegyület ami van a kátrányban, na azok ellen még tiltakozik a szervezeted...
2016. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit szédülsz? Az bizony a szén-monoxidtól van. Tudod, amit a TV-ben is hallasz télen, hogy a rossz kémény miatt szén-monoxid-mérgezésben halnak bele az emberek.
2016. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne szokj rá... Most hagyd abba amég lehet.. Utána megfogsz vele küzdeni... Nem érdemes elkezdeni... Nekem is mondták anno de nem hallgattam senkire.. Remélem neked több eszed van.. Hagyd abba.
2016. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a szervezeted kívánja a cigit, hanem az agyad :) csak gondolj másra és nem fogsz cigizni.
2016. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!