Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam a cigire? Vagy még...

Rászoktam a cigire? Vagy még vissza lehet fordítani a dolgot?

Figyelt kérdés
8.os lányvagyok és most az éven ujrakezdtem cigizni ésés nagyon félek h rászoktam.van mikor egy nap egy doboz is elmegy..de ha nincs akkor nem kivánom..
2010. ápr. 19. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha néha cigizel akkor már rászoktál. Akkor is ha csak havonta egyszer.
2010. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Tedd le gyorsan. Soha többé egy szálat se szívj. Tudod nagyon undorító ha egy lány cigizik, soha nem kezdenék ilyennel. Az a napi egy doboz meg húúú, nagyon sok. Apukám 30 éve cigizik kb, és ő is egy dobozzal szív el naponta. Szerintem nagyon sok. Tedd le míg nem késő!
2010. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah és hogy tudd, a cigi miatt akár megállhatsz a fejlődésben is, a melled se fog nőni, lefogysz, csúnya leszel, ráncos, büdös, szürkék a fogaid, a súlyos betegségekről nem is beszélve. Csak hogy megpróbáljalak eltántorítani valamivel..
2010. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívd! Anyukám is így szokott rá. Amikor nem volt akkor nem kellett, de ha kínálták akkor elfogadta és most már ő is cigizik...szerintem ha nem akarsz 20-30 évesen meghalni akkor tedd le!
2010. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ha nincs, megvagy nélküle, ezt azt jelenti, hogy függő még nem vagy. Most kell abbahagyni!
2010. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vissza lehet fordítani, csak egy döntés kérdése. De ezt a döntést neked kell meghoznod.
2010. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi, hogy értelmes válaszokat kaptam.(:

és tényleg azonleszek hogy leszokjak..:S

2010. ápr. 19. 21:02
 8/10 anonim válasza:
en 16 eves vok kb 3-4 eve cigizek.. eleg szivas.. tudom.. le is szoknek , de nehez.. probald ki amit en probaltam (egy ideig ment is) hogy mindenn nap 1 szallal kevesebbet szivj mint az elozo nap es mikor 1szal/nap-nal tartasz azt tartsd egy hetig.. es utana mar nem hinnem hogy erezned hogy kel.. amugy foglald le azt az idodet amikor cigiznel, es akkor nem is jut eszedbe.. en ezt csinalom.. es mikor pl kimek kosarazni vagy sportolok valami cseppet sem kell cigi..
2010. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ez jól hangzik.:P

köszönöm megfogadom! vagyis megpróbálom.:P:D

2010. ápr. 21. 13:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 6. osztályos koromban cigiztem (nem vok rá büszke) kb. 3 hónapon át napi kb. 10 szálat. Arra viszont büszke lehetek,hogy simán le tudtam állni. Egyszer kimentem az erkélyre és előtte megfogadtam h "ez lesz az utolsó" és így is lett. Azután kb 3-4 évig egyetlen egy cigibe se szívtam bele. Mostanába néha szoktam de csak hétvégente és nem azért mintha annyira kivánnám ,csak ha olyan a társaság. Sose gondoltam arra / féltem attól,hogy rá vagyok/fogok szokni. Ha most elekzdenék napi 1 doboz cigit szívogatni,úgy gondolom,hogy akár mikor simán abba tudnám hagyni. Minden fejben dől el!
2010. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!