Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 2-3 szál cigivel nagyon...

Napi 2-3 szál cigivel nagyon károsítom magam?

Figyelt kérdés

Már 6 éve cigizem, azóta is napi 2-3 szálat szívok, megtudom állni hogy ne legyen több. Van olyan is hogy pár napig nem gyújtok egyáltalán rá, de akkor már szokott hiányozni. Ha már 6 éve cigizem és napi 2-3 szálat szívok, és ennél sosem fogok többet szívni akkor ez a mennyiség is káros tud lenni?


Üdv.,

19F


2016. aug. 22. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel. Van hogy nem gyújtok rá pár napig,mert nem kívánom..Viszont ha megkívánom akkor nem szívok el rögtön fél dobozzal. napi 2-3-4 szál. Nekem egy doboz cigi elég sokszor 2 hétig.:) Szerintem nem olyan káros a napi 2-3 mint a fél vagy 1 doboz..

18/L

2016. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valamennyire ezzel is károsítod magad, de nem annyira mintha naponta 1-2 doboz cigit szívnál.
2016. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már 1 db cigi is káros az egészségedre, akkor mit gondolsz? Napi 1? Vagy napi 2-3?


A saját kérdésedet válaszoltad meg.

2016. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezzel is kárositod de nem annyira mint akinek nincs akarat ereje és napi 25-30 szálat elsziv
2016. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, csak nem annyira mintha több lenne.
2016. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!