Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül egy salsa...

Mennyibe kerül egy salsa vanílliás dohány? és egy véleményt kérnék 10/?

Figyelt kérdés
meg milyen hüvely-el ajánljátok?

2016. aug. 25. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Napokon belül eltűnik a boltokból, talán már nem is lehet kapni, úgyhogy nem lesz gondod ezzel.
2016. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint mi?
2016. aug. 25. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lesznek, illetve már nincsenek ízesített cigaretták és cigarettadohányok, hogy a hozzád hasonló 14-25 éves fiataloknak kevésbé legyen vonzó ez a méreg. Gondolom újságot nem szoktál olvasni, hónapok óta ez a téma, augusztus 20-tól lépett érvénybe ez az EU-s tiltás.
2016. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De igen olvastam róla,én ezt tudtam csak én ugy olvastam hogy új cigaretta doboz,meg 2020-ra ki lesz vonva a mentolos cigaretták meg előző szombattól bejött valami.
2016. aug. 25. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Az jött be előző szombattól, hogy betiltották az ízesített cigiket és dohányokat. Csak a mentolos maradhat, de az is csak 2020-ig. Gondolom ezt is a dohánylobbi harcolta ki.
2016. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyet szeretnék kérdezni még,nem tudnád nekem megmondani hogy mennyibe kerül akkor egy kék camel 40grammos dohány?
2016. aug. 25. 13:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de bármelyik trafikban megmondják. Ha jót akarsz, hagyd abba most a dohányzást.
2016. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam,csak most bulizunk és persze (én) minden buliba cigizek,nem vagyok rászokva szal csak alkalmakkor,meg ha nincsen akkor kibirom.
2016. aug. 25. 13:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez a menő, meg mindenki csinálja. De ha tudnád, hogy mi van a cigiben (egyetlen szálban is), hidd el, hogy úgy sem vennéd a szádba, hogy nem ég. Lehet, hogy a kezedbe megfognád, de a szádba nem vennéd, az tuti.
2016. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
"ha Tudná hogy mivan a cigiben?" Szerinted mivan benne? Remélem a kis naivitásoddal elhiszel mindent amit mondanak mert képzeld elvileg a dohányban --> formaldehid,cianid,nikotin,acceton,ammónia,ólom,benzon és még rengeteg kitalált undorító Sztereotípiák... Ja meg persze a cigaretta papir is felvan áztatva tehén huggyal hogy gyorsabban szívódjon a nikotin... Remélem elhitted mert ha igen még meg is tapsolhatod magad:)
2016. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!