Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Minél több ideje dohányzik az...

Minél több ideje dohányzik az ember annál nehezebb leszokni?

Figyelt kérdés
Egy éve sincs, hogy rászoktam a dohányzásra, az utóbbi félévben átlag 10 szál körül szívtam egy nap. Szerintetek könnyebb lehet még leszoknom mint egy régebbi dohányosnak? Tudom, hogy sok mindentől és legfőképp tőlem, de kíváncsiságból érdekelne azért.
2016. aug. 27. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Egy idő után olyan megszokássá válik, hogy nem a cigaretta, a nikotin hiányzik, hanem az a szokás, hogy pl. kávé mellé elszívsz egy cigit, vagy ebéd után, stb. Sokan pl. csak úgy tudtak leszokni, hogy pl. a kávéról is le kellett mondaniuk, mert akkor mindig rá akartak gyújtani.

Szóval mindenképpen könnyebb még kevesebb idő után.

Én azt kívánom, hogy bárcsak sose nyújtottam volna rá. Már többször leszoktam, volt, hogy 2-3 évig rá sem gyújtottam, de aztán valahogy mindig visszaszoktam :(

2016. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Varga Péte4 ***** válasza:
Igen, minél később akarsz leszokni, annál keservesebb. Én sajnos ötven éve szívom, volt néhány győztes csatám (90-94 között nem szívtam), de sajnos midig visszaestem.
2016. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, most még könnyebb.
2016. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos még akkor is nehezebbé válik idővel, ha nem nő az adag, vagy ha direkt csökkentett adagos elvonókat tart néha az ember.
2016. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"volt néhány győztes csatám (90-94 között nem szívtam), de sajnos midig visszaestem" - és ezeket a csatákat ki ellen vívtad? (Ugye nem "a cigaretta ellen"?)
2016. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Na sikerült letenni :) ?
2017. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem. De aláírom, hogy nem is tettem túl sokat érte.
2017. szept. 16. 08:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg újra, ne add fel.
2017. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2017. szept. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!