Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Stuklaa kérdése:

Hogyan tudom kikapcsolni a pozitiv erzeseimet?

Figyelt kérdés
Nincsen ra valami agykontrol?barmi...

2016. aug. 27. 22:24
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom, hogy van-e rá agykontroll, vagy egyéb módszer, bár, ha szisztematikusan eliszod az agyad, magyarán tudatosan és gyorsan krónikus alkoholistává válsz, akkor rehabilitáció nélkül nem nagyon lesznek pozitív érzéseid, de ez is hosszú évek munkája, szóval nem javaslom. Meg nem is éri meg a belefektetett energiát, vagyis, most jut eszembe, ha buddhista lennél, akkor érteném, de ez azt jelentené, hogy a negatív érzéseket már legyűrted, és a helyükre furakodtak a pozitívak, és azokat is el kell engedni a meditáció folytatása során. De a kérdésedből ítélve nem hiszem, hogy ez lenne a helyzet, mert akkor nem agykontroll után ácsingóznál, hanem elmennél a legközelebbi szerzeteshez a távol-keleten. Mi a baj a pozitív érzésekkel?
2016. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!