Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vízipiázás káros?

A vízipiázás káros?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom,hogy nem muszáj dohányt belerakni, hanem lehet valami ízesítő követ is és azzal állítólag nem az.

2016. szept. 18. 20:00
 1/4 gnoomage ***** válasza:

Ezt a 12-13 évesek mondják az anyukájuknak a kővel.. Természetesen káros, hisz nem olyan anyagot szívsz be nagy mennyiségben ami a testednek ilyen módon kellene vagy jó lenne.


Jónak jó, én is szoktam, de senki ne áltassa magát azzal hogy ezzel nem árt, sőt jót tesz a testének((valaki már ezt is kijelentette)).

2016. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mivel használod, nem szívod el se a követ se a dohányt, mind a kettő csak hordozója a glicerinnek ami megtalálható pl. élelmiszerekben is. Ami hátrány lehet dohánynál az a minimális nikotintartalma.

A szén izzásakor szén monoxid szabadul fel amit belélegzel, erre van aki azt mondja hogy nagyon káros, van aki szerint egy óra a pesti belvárosban károsabb. Szerintem a hegyi levegőnél biztos károsabb, de ha havi egyszer-kétszer tömtök egyet társaságban nincs benne komolyabb rizikófaktor

2016. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van aki azt mondja, hogy káros, van aki meg azt mondja, hogy nem.

Biztosan nem egészséges dolog, meg valamennyire káros is.

De én már vizipipázok 5 éve dohánnyal, és nem érzem, hogy káros lenne. Ugyanolyan jól futok mint akkoriban amikor még nem pipáztam...nincsennek fulladási rohamaim, nem köhögök úgy mint egy dohányos, nem fulladok ki...Szerintem ezek a jelek arra utalnak, hogy nem annyira káros.

Egy ember sem halt meg vizipipázás miatt...

Nem sarkallak arra, hogy vegyél vizipipát, mert biztosan káros valamennyire, hogy mennyire azt döntsd el te magad.

Ha úgy döntöttél, hogy pipázni szeretnél, akkor legalább dohánnyal vagy kővel szívd! Ki tudja, hogy milyen vegyszerek, számunkra ismeretlen anyagok vannak egy pasztában, vagy gélben, unicreamben.

2016. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A PIÁZÁS vízben és szárazon is káros, ha mértéktelenül űzik. :))))
2016. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!