Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik cigaretta erősebb a...

Melyik cigaretta erősebb a piros Marlboro-nál?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bordó Davidoff szerintem erősebb, legalábbis annak tűnik.
2016. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Symphonia
2016. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mezítlábas Symphonia :DD
2016. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bordó Davidoff mindenképp erősebb, meg a Barna Szofi is.

Piros Marlboro szerintem egyáltalán nem erős, mindenki mondta mennyire erős, megvettem és semmi nem volt, a fentiek közül a Davidoffot régebben sokat vettem, nem olyan rossz viszont én 2 héten belül megundorodtam tőle valamiért, az ízétől már öklendeztem, viszont ezen kívül előtte baromira szerettem, a Barna Szofit meg még nem szívtam, de ismerőseim már próbálták és mesélték hogy durván erős, úgyhogy ezek kívül válogass szerintem

2016. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mindegyik cigaretta ugyanolyan erös. a füstszürön múlik, hogy mennyire forró a füst és ezért érzed "gyengébbnek". ezért nincs már Light vagy Extra Light, stb. megnevezésü cigaretta, mert az félrevezetö.
2016. okt. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gitanes, Gauloises.
2016. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Camel
2016. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!