Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van egy eleaf ijust2 keszüléke...

Van egy eleaf ijust2 keszülékem és vettem egy dog3 rda-t és amióta ráraktam azután 1-2 nappal elkezdett magátol ízzitani meg kikapcsol, mi lehet a baj vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ja és még az alap tank-kal is ugyan ez van,beleraktam a zsebembe kikapcsolva és elkezdett magától ízzítani.

2016. szept. 25. 21:20
 1/7 Lipton. ***** válasza:

Semmi, csak az ijust2 aksi, nem egy megbízható cucc.

Ha tudod szedd szét, takarítsd ki.

Sok ijust2 felhasználótól hallottam már, meg azt is, hogy beragad a gomb...

2016. szept. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így jártam az iJust 2es e-cigimel. Hát én végül eladtam egy ismerösömnek és ő megcsinálta de ha van egy kevés pénzed akkor jobanjársz ha veszel egy mod-ot az RDA kazán mellé.
2016. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat holnap rendelek modot mert ez igy nem jo hogy nem tudok semmit allitani rajta hanem ahogy megy az aksi ugy megy a teljesitmenye.....szal nem tudom szabalyozni ez a baj
2016. szept. 30. 21:18
 4/7 Lipton. ***** válasza:
Milyen modot rendelsz?
2016. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én egy eleaf ipower 80w-osat rendeltem 100w-ot már nem bírja a 0.3 tekerés 80w meg sztem tökéletes
2016. okt. 4. 18:20
 6/7 Lipton. ***** válasza:
Profi, nekem is olyan van!
2016. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
privátba tudunk beszélgetni?
2016. okt. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!