Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok dohányt ajánlani...

Tudnátok dohányt ajánlani nekem, illetve jó lesz ez a hüvely?

Figyelt kérdés

Eddig vettem a cigarettát, viszont eléggé sokallom főleg hogy napi 1 doboz el is szokott menni, így arra gondoltam hogy elkezdem tölteni, viszont ötletem sincs milyen dohányt vegyek.

Eddig igazából mindenfélét szívtam, felváltva kék szofi, silver benson, néha bordó davidoff, arany marbolo, kék philip morris de ezek közül a kék szofi jött be a legjobban, viszont múltkor megkínáltak egy töltött szofival és nem igazán jött be, viszont gyári cigi pedig egész jó volt. Épp ezért kérdezem, hogy milyen dohányt tudnátok ajánlani esetleg, múltkor kék Pall Mall-t kaptam töltve, az egész jó volt, bár kicsit gyenge. Illetve még a kérdés, hogy a club hüvely jó lesz-e? (sajnos életembe egyszer nem töltöttem, úgyhogy fogalmam sincs)

Köszi előre is a választ mindenkinek, a "ne cigizz" és hasonló hozzászólásoktól kíméljetek meg légyszíves.



2016. szept. 26. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A kék Szofi hüvelyt ajánlom, szénszűrős. A clubot nem venném meg. Marlboro hüvelyt egyszer vettem, nem szerettem. (De régóta használom a Szofit, lehet azért). Fent felsorolt dohányokhoz nem tudok hozzászólni, de kék színben keresgélj sztem. Régen cigit szívtam Pall Mallt, szerettem, a dohányát nem próbáltam.
2016. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ, még annyi kérdés hogy miben különbözik a club hüvely a többitől, vagy miért rossz(ha az), és miért ennyire olcsó a többihez képest?
2016. szept. 26. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek különböznek a filterben, másabb az ízvilág ugyanazzal a dohánnyal, és különböző hüvellyel. Nekem ezért volt fura a Marlboro hüvely. A barna Szofi hüvely pl erősebb hatású, nem is szénszűrős, kicsit torokkaparós.

Másik, hogy gyengébben is van összerakva, pl. RGD-t vettem egyszer-kétszer, volt olyan, h a papír a ragasztásnál egyszerűen szétnyílt, elengedte a ragasztás. Végig. Mikor töltöttem.

A club is olcsóbb, nekem nem szimpi.

A dohányt azért írom, h a kék a közepes erősségű.

Ha majd belejössz, akkor meg még foglalkozhatsz azzal is, hogy a dohány fix áras, a hüvely meg nem és hogy hol olcsóbb.

Ja, dohány van az extra, puffasztott is. Hááát. Belenyomnak valamit ha nem levegőt, akkor gázt, már előre kiszárad, mikor még meg se vetted, nem jó ízű. Simát szoktam venni. Csak szemre, mennyiségre "be van lőve" nagyobbra.

2016. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval minőség kérdése a hüvelykérdés.
2016. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy kék pall mall dohány és kék szofi hüvely milyen lenne? Hétvégén több szálat szívtam csak pall mall huvellyel,igazabol kicsit gyenge volt nekem, első csomagnak szerintem azt fogok venni, de ha tudsz ajánlani valami mást dohányt így ezután hogy a kék pall mall kicsit gyenge számomra akkor azt is szívesen meghallgatom, az eddigi válaszokat koszi szépen, ment a zoldkez :) (ekezetekert bocsi, telefonon vagyok)
2016. szept. 26. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom neked a Primus Multifilter hüvelyt! Szénszűrős, szerintem a legjobb hüvely. Piros Marlboro dohánnyal nagyon jó, aranyat is szívtam, de az gyenge. Ha szereted a 0.6-0.7 es nikotin erősségű cigiket, akkor ez lesz a legjobb választás!
2016. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül kék Pall Mall dohányt, illetve hüvelyt vettem, egyelőre jó lesz ez.
2016. szept. 27. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!