Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A tubák milyen szinten és...

A tubák milyen szinten és pontosan mit károsít?

Figyelt kérdés

Ozona snuffot használok.

-Cherry

-Málna

Nemrég kezdtem el amit haverom adott nyáron (kóstoltam akkor is,de akkor nem esett jól),a cigi helyett.Ma már csak egy fél cigit szívtam el de azt is másnak adtam mert nem esett jól.

Ez a doboz tele volt,és két nap alatt kb az egyhatodát használtam el.

Mit okozhat ez?

Utánaolvastam ugyan wikipédián,de ti tbbet tudtok akkor zöld ponttal jutalmazom!



2016. szept. 26. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Hát a tubák, az is durva, de még rosszabb a rágott dohány.


Ezeket felesleges halmozni.

2016. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tubák az orr, majd a gége nyálkahártyát készíti ki. - de a teljes légútra ártalmas. - viszont mivel manapság nem igazán használják, nem vagyok napra kész.


Rágott dohány az egészségtelenebb, mert az tejes szálüregben és gégefőn akár lejjebb is, okozhat rákot, és más azonos végkimenetelű akár áttétes gyulladásos, és sorvadásos betegségeket. - erről viszont az amerikai szakíródalom sokat ír, napjainkban is.

2016. nov. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!